CS Estudiantes San Luis - Huracan Las Heras (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Estudiantes San Luis
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Atletico Camioneros - CS Estudiantes San Luis | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | CS Estudiantes San Luis - San Martin de Mendoza | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | CD Argentino Monte Maiz - CS Estudiantes San Luis | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-12 | CS Estudiantes San Luis - Atletico Camioneros | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | CS Estudiantes San Luis - Gutiérrez SC | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | CS Estudiantes San Luis - CA Ferro Carril Oeste General Pico | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Atenas Rio Cuarto - CS Estudiantes San Luis | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | CS Estudiantes San Luis - Huracan Las Heras | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CS Estudiantes San Luis - Ciudad de Bolivar | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Juventud Unida Universitario - CS Estudiantes San Luis | 0 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.5
|
2.75
|
2.88
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 9
Algemeen
CS Estudiantes San Luis Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CS Estudiantes San Luis Eerste tegendoelpunt 4 van 5
CS Estudiantes San Luis Geen winst 5
CS Estudiantes San Luis Less than 4.5 cards 9 van 9
Huracan Las Heras Geen nederlagen 3
Huracan Las Heras Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Huracan Las Heras Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
CS Estudiantes San Luis + Huracan Las Heras Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
CS Estudiantes San Luis + Huracan Las Heras Less than 4.5 cards 10 van 10
CS Estudiantes San Luis Met tegendoelpunten 4
CS Estudiantes San Luis - Huracan Las Heras
Argentinië, Torneo Federal A, match CS Estudiantes San Luis - Huracan Las Heras, starttijd 2024-05-19 19:00:00 internationale tijd.
CS Estudiantes San Luis en Huracan Las Heras neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Huracan Las Heras
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Ciudad de Bolivar - Huracan Las Heras | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Atletico Camioneros - Huracan Las Heras | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Huracan Las Heras - San Martin de Mendoza | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | CD Argentino Monte Maiz - Huracan Las Heras | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Huracan Las Heras - Gutiérrez SC | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | CS Estudiantes San Luis - Huracan Las Heras | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Atenas Rio Cuarto - Huracan Las Heras | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | Huracan Las Heras - CA Ferro Carril Oeste General Pico | 0 - 0 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Cipolletti | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
CA Sansinena SD | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Huracan Las Heras | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Atletico Camioneros | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Sportivo Belgrano | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
CA Douglas Haig | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:6 | 23 |
2
|
Central Norte Salta | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
San Martin Formosa | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Crucero del Norte | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:9 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana de Salta | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |