FK Kubrat 2016 - PFC Cherno More II Varna (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Kubrat 2016
Third League Northeast | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | FK Kubrat 2016 - FC Riltsi Dobrich | - | |
2024-09-22 | FK Kubrat 2016 - FC Dorostol Silistra | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | PFC Cherno More II Varna - FK Kubrat 2016 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | FK Kubrat 2016 - SFC Svetkavitsa Targovishte | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FC Chernolomets 1919 Popovo - FK Kubrat 2016 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FK Kubrat 2016 - FC Ustrem Donchevo | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Benkovski Isperih - FK Kubrat 2016 | 7 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | FK Kubrat 2016 - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | FC Spartak 1918 II Varna - FK Kubrat 2016 | 5 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-19 | FK Kubrat 2016 - PFC Cherno More II Varna | 0 - 2 |
FK Kubrat 2016 - PFC Cherno More II Varna
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, match FK Kubrat 2016 - PFC Cherno More II Varna, starttijd 2024-05-19 14:00:00 internationale tijd.
FK Kubrat 2016 en PFC Cherno More II Varna neemt deel aan het kampioenschap Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: PFC Cherno More II Varna
Third League Northeast | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | PFC Cherno More II Varna - FC Spartak 1918 II Varna | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | FC Septemvri 98 Tervel - PFC Cherno More II Varna | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | PFC Cherno More II Varna - FK Kubrat 2016 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | FC Fratria II Varna - PFC Cherno More II Varna | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-30 | PFC Cherno More II Varna - PFC Ludogorets III Razgrad | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FC Botev Novi Pazar - PFC Cherno More II Varna | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | PFC Cherno More II Varna - FC Dorostol Silistra | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | Dobrudzha Dobrich - PFC Cherno More II Varna | 3 - 0 | |
Third League Northeast | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-01 | SFC Svetkavitsa Targovishte - PFC Cherno More II Varna | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | PFC Cherno More II Varna - FC Dunav II Ruse | 3 - 0 |
Klassement
Treta Liga - SI 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 26 | 19 | 4 | 3 | 69:16 | 61 |
2
|
FC Fratria Varna | 26 | 19 | 4 | 3 | 71:20 | 61 |
3
|
FC Septemvri 98 Tervel | 26 | 18 | 4 | 4 | 52:19 | 58 |
4
|
PFC Cherno More II Varna | 26 | 16 | 8 | 2 | 49:17 | 56 |
5
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 26 | 17 | 2 | 7 | 54:31 | 53 |
6
|
FC Spartak 1918 II Varna | 26 | 16 | 2 | 8 | 66:27 | 50 |
7
|
FC Benkovski Isperih | 26 | 11 | 2 | 13 | 48:45 | 35 |
8
|
FC Dorostol Silistra | 26 | 10 | 4 | 12 | 36:50 | 34 |
9
|
FC Riltsi Dobrich | 26 | 9 | 6 | 11 | 40:45 | 33 |
10
|
FC Ustrem Donchevo | 26 | 7 | 4 | 15 | 36:58 | 25 |
11
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 26 | 4 | 7 | 15 | 26:54 | 19 |
12
|
FC Dunav II Ruse | 26 | 4 | 4 | 18 | 26:64 | 16 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 26 | 2 | 5 | 19 | 22:73 | 11 |
14
|
FK Kubrat 2016 | 26 | 2 | 0 | 24 | 10:86 | 6 |
15
|
FC Volov Shumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |