Gimnasia y Esgrima - Excursionistas (6-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Gimnasia y Esgrima
Primera Division, Women | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Racing Club - Gimnasia y Esgrima | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-23 | Gimnasia y Esgrima - Satsaid | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Newells Old Boys - Gimnasia y Esgrima | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Gimnasia y Esgrima - CA River Plate | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-07 | Gimnasia y Esgrima - San Luis FC | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Platense - Gimnasia y Esgrima | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Gimnasia y Esgrima - Excursionistas | 6 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.08
|
9
|
26
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 12
Algemeen
Gimnasia y Esgrima Eerste team dat scoort 5 van 7
Gimnasia y Esgrima Less than 4.5 cards 9 van 9
Excursionistas Nederlagen 9
Excursionistas Geen winst 12
Excursionistas Geen doelpunten gescoord 3
Excursionistas Met tegendoelpunten 9
Excursionistas Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Excursionistas Eerste tegendoelpunt 9 van 9
Excursionistas Verliezer eerste helft 7 van 9
Excursionistas Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Gimnasia y Esgrima Geen nederlagen 4
Excursionistas Met tegendoelpunten 4
Gimnasia y Esgrima - Excursionistas
Argentinië, Primera Division, Women, match Gimnasia y Esgrima - Excursionistas, starttijd 2024-05-19 17:00:00 internationale tijd.
Gimnasia y Esgrima en Excursionistas neemt deel aan het kampioenschap Primera Division, Women, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Excursionistas
Primera Division, Women | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Platense - Excursionistas | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-24 | Excursionistas - CA Huracán | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Excursionistas - CD UAI Urquiza | 0 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-07 | CA River Plate - Excursionistas | 7 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | Excursionistas - Independiente | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Gimnasia y Esgrima - Excursionistas | 6 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-11 | Excursionistas - Rosario Central | 0 - 1 |
Klassement
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 13 | 12 | 1 | 0 | 41:4 | 37 |
2
|
Racing Club | 13 | 7 | 5 | 1 | 26:9 | 26 |
3
|
CA River Plate | 11 | 8 | 1 | 2 | 23:10 | 25 |
4
|
Ferro Carril Oeste | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:15 | 24 |
5
|
Belgrano | 12 | 6 | 4 | 2 | 19:7 | 22 |
6
|
San Luis FC | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:13 | 22 |
7
|
Gimnasia y Esgrima | 13 | 6 | 3 | 4 | 23:14 | 21 |
8
|
Independiente | 13 | 6 | 3 | 4 | 16:17 | 21 |
9
|
CA San Lorenzo de Almagro | 13 | 6 | 2 | 5 | 19:16 | 20 |
10
|
Newells Old Boys | 13 | 6 | 1 | 6 | 12:15 | 19 |
11
|
Satsaid | 13 | 5 | 2 | 6 | 16:15 | 17 |
12
|
CD UAI Urquiza | 13 | 5 | 1 | 7 | 14:16 | 16 |
13
|
CA Banfield | 13 | 4 | 2 | 7 | 14:19 | 14 |
14
|
Rosario Central | 12 | 4 | 2 | 6 | 8:14 | 14 |
15
|
Platense | 13 | 2 | 6 | 5 | 9:16 | 12 |
16
|
Estudiantes de Buenos Aires | 13 | 3 | 0 | 10 | 12:27 | 9 |
17
|
CA Huracán | 13 | 2 | 0 | 11 | 7:21 | 6 |
18
|
Excursionistas | 13 | 0 | 0 | 13 | 2:57 | 0 |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Independiente | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas |
Primera Division A, Women 2024, Apertura: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Satsaid | ||||||
|
Boca Juniors | ||||||
|
Racing Club | ||||||
|
CA Banfield | ||||||
|
San Luis FC | ||||||
|
Ferro Carril Oeste | ||||||
|
Newells Old Boys | ||||||
|
Independiente | ||||||
|
Gimnasia y Esgrima | ||||||
|
Platense | ||||||
|
Belgrano | ||||||
|
CD UAI Urquiza | ||||||
|
CA Huracán | ||||||
|
Rosario Central | ||||||
|
CA River Plate | ||||||
|
Excursionistas | ||||||
|
Estudiantes de Buenos Aires | ||||||
|
CA San Lorenzo de Almagro |