NK Donja Zelina - NK Jamnica Pisarovina (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Donja Zelina
1. ŽNL Zagrebačka - Jug | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Donja Kupčina - NK Donja Zelina | 9 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Donja Zelina - NK Brcko Božjakovina | 1 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Posavec - NK Donja Zelina | 6 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | NK Donja Zelina - NK Jamnica Pisarovina | 3 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-11 | NK Turopolje - NK Donja Zelina | 5 - 1 |
Serie 7
Algemeen
NK Donja Zelina + NK Jamnica Pisarovina Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
NK Donja Zelina + NK Jamnica Pisarovina Less than 4.5 cards 10 van 10
NK Jamnica Pisarovina Geen nederlagen 6
NK Jamnica Pisarovina Geen tegendoelpunten 3
NK Jamnica Pisarovina Eerste team dat scoort 6 van 7
NK Donja Zelina Met tegendoelpunten 15
NK Donja Zelina Beide teams scoren 6 van 7
NK Donja Zelina - NK Jamnica Pisarovina
Croatia Amateur, 1. ŽNL Zagrebačka - Jug, match NK Donja Zelina - NK Jamnica Pisarovina, starttijd 2024-05-19 15:30:14 internationale tijd.
NK Donja Zelina en NK Jamnica Pisarovina neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Zagrebačka - Jug, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Jamnica Pisarovina
1. ŽNL Zagrebačka - Jug | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | NK Jamnica Pisarovina - NK Ostrna | 10 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Buna - NK Jamnica Pisarovina | 3 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Jamnica Pisarovina - NK Samoborski Otok | 10 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | NK Donja Zelina - NK Jamnica Pisarovina | 3 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | NK Jamnica Pisarovina - NK Sloga SUZA Orešje | 7 - 0 |
Klassement
1. ŽNL Zagrebačka - Jug 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Bestovje | 26 | 20 | 5 | 1 | 101:22 | 65 |
2
|
NK Buna | 26 | 18 | 3 | 5 | 84:27 | 57 |
3
|
NK Posavec | 26 | 17 | 5 | 4 | 84:34 | 56 |
4
|
NK Jamnica Pisarovina | 26 | 15 | 5 | 6 | 113:34 | 50 |
5
|
NK Vatrogasac Kobilić | 26 | 14 | 5 | 7 | 86:45 | 47 |
6
|
NK Turopolje | 26 | 14 | 2 | 10 | 70:45 | 44 |
7
|
NK Sloga SUZA Orešje | 26 | 13 | 4 | 9 | 50:38 | 43 |
8
|
NK Donja Kupčina | 26 | 13 | 4 | 9 | 79:53 | 42 |
9
|
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče | 26 | 11 | 5 | 10 | 57:51 | 38 |
10
|
NK Brcko Božjakovina | 26 | 10 | 1 | 15 | 53:75 | 31 |
11
|
NK Donja Zelina | 26 | 5 | 3 | 18 | 35:96 | 18 |
12
|
NK Samoborski Otok | 26 | 3 | 4 | 19 | 30:99 | 13 |
13
|
NK Novaki Sveta Nedelja | 26 | 2 | 2 | 22 | 27:158 | 8 |
14
|
NK Ostrna | 26 | 2 | 2 | 22 | 28:120 | 7 |