Real Boys Valenii de Munte - AS Ştiinţa Albeşti (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Real Boys Valenii de Munte
Liga 6 Prahova | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-15 | Real Boys Valenii de Munte - Viitorul 2018 Ceptura | 2 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | Voinţa 2009 Gornet - Real Boys Valenii de Munte | 2 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani | 5 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | CS Bucov Pleasa - Real Boys Valenii de Munte | 2 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | Real Boys Valenii de Munte - AS Ştiinţa Albeşti | 2 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Real Boys Valenii de Munte + AS Ştiinţa Albeşti Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Real Boys Valenii de Munte + AS Ştiinţa Albeşti Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Ştiinţa Albeşti Geen nederlagen 3
AS Ştiinţa Albeşti Met tegendoelpunten 12
AS Ştiinţa Albeşti Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
AS Ştiinţa Albeşti Beide teams scoren 8 van 10
AS Ştiinţa Albeşti Less than 4.5 cards 10 van 10
Real Boys Valenii de Munte Geen nederlagen 5
Real Boys Valenii de Munte Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Real Boys Valenii de Munte Beide teams scoren 8 van 10
Real Boys Valenii de Munte Less than 4.5 cards 9 van 9
Real Boys Valenii de Munte - AS Ştiinţa Albeşti
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, match Real Boys Valenii de Munte - AS Ştiinţa Albeşti, starttijd 2024-05-19 10:30:37 internationale tijd.
Real Boys Valenii de Munte en AS Ştiinţa Albeşti neemt deel aan het kampioenschap Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Ştiinţa Albeşti
Liga 6 Prahova | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | AS Unirea Valea Dulce - AS Ştiinţa Albeşti | 5 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | AS Ştiinţa Albeşti - Progresul Coslegi | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-01 | Tirana Homorâciu - AS Ştiinţa Albeşti | 7 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | AS Ştiinţa Albeşti - FC Steaua Sângeru | 3 - 6 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | Real Boys Valenii de Munte - AS Ştiinţa Albeşti | 2 - 0 |
Klassement
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |