Institucion Atletica Sud America - Albion FC (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Institucion Atletica Sud America
Segunda División | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-06 | CS Cerrito - Institucion Atletica Sud America | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Institucion Atletica Sud America - CA Juventud de Las Piedras | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Torque - Institucion Atletica Sud America | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-19 | Institucion Atletica Sud America - Albion FC | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-11 | Colón FC - Institucion Atletica Sud America | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | Institucion Atletica Sud America - La Luz | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
5.5
|
3.6
|
1.53
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Institucion Atletica Sud America Eerste tegendoelpunt 6 van 7
Institucion Atletica Sud America Less than 4.5 cards 9 van 9
Albion FC Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Albion FC Less than 4.5 cards 8 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
Institucion Atletica Sud America + Albion FC Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Institucion Atletica Sud America + Albion FC Less than 4.5 cards 10 van 10
Institucion Atletica Sud America Met tegendoelpunten 6
Albion FC Eerste team dat scoort 6 van 6
Institucion Atletica Sud America - Albion FC
Uruguay, Segunda División, match Institucion Atletica Sud America - Albion FC, starttijd 2024-05-19 13:00:00 internationale tijd.
Institucion Atletica Sud America en Albion FC neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Albion FC
Segunda División | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Torque - Albion FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-05-31 | CA Atenas de San Carlos - Albion FC | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-25 | Albion FC - Colón FC | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-19 | Institucion Atletica Sud America - Albion FC | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-11 | Albion FC - La Luz | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-22 | Albion FC - Tacuarembo FC | 0 - 0 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Colonia CD | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 12 |
2
|
Torque | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 10 |
3
|
CA Juventud de Las Piedras | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
6
|
CSyD Cooper | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
7
|
Club Atletico Rentistas | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
8
|
Colón FC | 4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 4 |
9
|
Albion FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
10
|
Club Oriental De Football | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
12
|
CS Cerrito | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:8 | 4 |
13
|
La Luz | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:4 | 3 |
14
|
Tacuarembo FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | 3 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |