ACS Șomuzul Preutești - ACS Juniorul Salcea (1-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Șomuzul Preutești
Liga 4 Suceava | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | ACS Șomuzul Preutești - CSO Viitorul Liteni | 1 - 11 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | AS Minerul Iacobeni - ACS Șomuzul Preutești | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-21 | ACS Șomuzul Preutești - ACS Juniorul Salcea | 1 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | AS Progresul Frățăuții Vechi - ACS Șomuzul Preutești | 3 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-12 | ACS Șomuzul Preutești - ACS FC Şoimii Gura Humorului | 1 - 2 |
Serie 7
Algemeen
ACS Șomuzul Preutești + ACS Juniorul Salcea Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Șomuzul Preutești Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
ACS Șomuzul Preutești Beide teams scoren 8 van 10
ACS Șomuzul Preutești Nederlagen 3
ACS Șomuzul Preutești Met tegendoelpunten 3
ACS Juniorul Salcea Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
ACS Juniorul Salcea Zeges 3
ACS Șomuzul Preutești - ACS Juniorul Salcea
Romania Amateur, Liga 4 Suceava, match ACS Șomuzul Preutești - ACS Juniorul Salcea, starttijd 2024-05-21 15:00:08 internationale tijd.
ACS Șomuzul Preutești en ACS Juniorul Salcea neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Suceava, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Juniorul Salcea
Liga 4 Suceava | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-07 | ACS Juniorul Salcea - AS Bucovina Dărmănești | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | AS Amatorii Rarău - ACS Juniorul Salcea | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | ACS Juniorul Salcea - ACS Sporting Poieni Solca | 10 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-21 | ACS Șomuzul Preutești - ACS Juniorul Salcea | 1 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-19 | ACS Juniorul Salcea - CSO Viitorul Liteni | 2 - 1 |
Klassement
Liga 4 Suceava 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS FC Şoimii Gura Humorului | 28 | 24 | 2 | 2 | 110:25 | 74 |
2
|
ACS Juniorul Salcea | 28 | 24 | 1 | 3 | 110:16 | 73 |
3
|
CS Bradul Putna | 28 | 22 | 3 | 3 | 81:37 | 69 |
4
|
ACS Juniorul Suceava | 28 | 22 | 0 | 6 | 98:30 | 66 |
5
|
CSO Viitorul Liteni | 28 | 17 | 4 | 7 | 117:43 | 55 |
6
|
AS Progresul Frățăuții Vechi | 28 | 14 | 2 | 12 | 66:52 | 44 |
7
|
ACS Forestierul Frumosu | 28 | 13 | 2 | 13 | 64:79 | 41 |
8
|
ACS Șomuzul Preutești | 28 | 11 | 6 | 11 | 56:66 | 39 |
9
|
ACS Recolta Fântânele | 28 | 12 | 1 | 15 | 49:62 | 37 |
10
|
ACS Moldova Drăgușeni | 28 | 10 | 6 | 12 | 79:81 | 36 |
11
|
ACS Sporting Poieni Solca | 28 | 9 | 1 | 18 | 48:102 | 28 |
12
|
AS Minerul Iacobeni | 28 | 9 | 0 | 19 | 63:85 | 27 |
13
|
AS Bucovina Dărmănești | 28 | 7 | 0 | 21 | 46:122 | 21 |
14
|
AS Amatorii Rarău | 28 | 2 | 0 | 26 | 24:120 | 6 |
15
|
CSM Bucovina Rădăuți II | 28 | 0 | 0 | 28 | 3:94 | 0 |