Smena Moscow - Novator Moscow (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
66.2 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Ivan Zhuykov | G | |||
4 | Sergey Myasovutov | M | |||
5 | Denis Mogila | M | |||
13 | Rustam Yusubov | M | |||
21 | Aleksandr Gordov | M | |||
25 | Feliks Khripachev | M | |||
15 | Oleg Kurakin | M | |||
2 | Konstantin Razuev | M | |||
8 | Ivan Sobolev | M | |||
10 | Stefan Malevich | M | |||
22 | Usmon Nazhbudinov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Iljas Mrabet-Vorobyev | G | |||
6 | Dmitriy Aleksenko | D | |||
28 | Ignat Stadnik | D | |||
17 | Danila Pogosyan | M | |||
24 | Egor Popov | M | |||
3 | Aleksey Skultetskiy | M | |||
7 | Aleksandr Zhuykov | M | |||
20 | Aleksandr Primakov | M | |||
23 | Kirjan Matrosov | M | |||
9 | Roman Loshchenykh | M | |||
45 | Denis Myasovutov | M |
Startopstellingen bevestigd
76.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Artur Agadzhanyan | G | |||
85 | Aleksandr Shvetsov | M | |||
86 | Aslan Berdiev | M | |||
88 | Gabriel Bologan | M | |||
90 | Artem Korablev | M | |||
91 | Danila Gordeev | M | |||
92 | Artem Karpov | M | |||
93 | Artem Bondarenko | M | |||
95 | Matvey Dogonov | M | |||
97 | Nikita Buzuk | M | |||
99 | Danila Lobanov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
18 | Aleksandr Chernykh | G | |||
82 | Mekhrubon Bobomurodov | M | |||
84 | Vasiliy Morerasu | M | |||
87 | Aleksandr Dobrovetskiy | M | |||
89 | Aleksandr Ryzhenkov | M | |||
98 | Maksim Sanarov | M |
Evenementen: Smena Moscow
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-22 | DFTS A. Stepina Bryansk - Smena Moscow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-20 | Smena Moscow - TDSK Tyumen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | Smena Moscow - ShakhtaStroy-ASSH Abaza | - | |
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Smena Moscow - Rosich-M Moscow | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-01 | Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Smena Moscow - Cantera Football Academy | 5 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-20 | FC Troitsk - Smena Moscow | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-17 | Krasnogvardeets - Smena Moscow | 3 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Smena Moscow - Zelenograd-M | 4 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow | 1 - 1 |
Serie 10
Algemeen
Smena Moscow Zeges 6
Smena Moscow Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Smena Moscow Eerste team dat scoort 5 van 6
Smena Moscow Winnaar eerste helft 6 van 6
Smena Moscow Less than 4.5 cards 5 van 6
Novator Moscow Geen winst 7
Novator Moscow Met tegendoelpunten 7
Novator Moscow Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Novator Moscow Eerste tegendoelpunt 7 van 7
Novator Moscow Verliezer eerste helft 5 van 5
Novator Moscow Less than 4.5 cards 6 van 7
Smena Moscow - Novator Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, match Smena Moscow - Novator Moscow, starttijd 2024-05-23 16:30:00 internationale tijd.
Smena Moscow en Novator Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Novator Moscow
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Novator Moscow - Cantera Football Academy | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | Zelenograd-M - Novator Moscow | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Novator Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-17 | FC Troitsk - Novator Moscow | 6 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Novator Moscow - Megasfera Moscow | 1 - 5 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Novator Moscow - CSP Dinamo Moscow | 4 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-06 | MFA Sokol Moscow - Novator Moscow | 6 - 4 |
Klassement
Moscow Championship - Division B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Troitsk | 15 | 11 | 2 | 2 | 58:20 | 35 |
2
|
Rosich-M Moscow | 13 | 11 | 1 | 1 | 72:23 | 34 |
3
|
Smena Moscow | 14 | 10 | 2 | 2 | 48:22 | 32 |
4
|
AO FC Torpedo | 13 | 9 | 3 | 1 | 44:17 | 30 |
5
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 15 | 9 | 3 | 3 | 43:24 | 30 |
6
|
Sokol Moscow | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:19 | 29 |
7
|
Megasfera Moscow | 15 | 9 | 1 | 5 | 58:27 | 28 |
8
|
MFA Sokol Moscow | 13 | 6 | 1 | 6 | 38:35 | 19 |
9
|
Trudovye Rezervy-M | 13 | 4 | 5 | 4 | 22:18 | 17 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 13 | 5 | 2 | 6 | 29:33 | 17 |
11
|
Cantera Football Academy | 13 | 5 | 2 | 6 | 34:38 | 17 |
12
|
Krasnogvardeets | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:49 | 14 |
13
|
SSH 75 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25:37 | 14 |
14
|
FC Impuls-M Moscow | 14 | 2 | 3 | 9 | 19:39 | 9 |
15
|
Zelenograd-M | 15 | 2 | 2 | 11 | 22:54 | 8 |
16
|
Novator Moscow | 14 | 1 | 1 | 12 | 12:59 | 4 |
17
|
CSP Dinamo Moscow | 16 | 1 | 0 | 15 | 11:84 | 3 |