FK Arsenal Dzerzhinsk - FC BATE Borisov (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
79.8 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
49 | Maksim Plotnikov | G | 25 | 0,5M+ | |
66 | Arseniy Ageev | D | |||
59 | Egor Pogostnov | D | 19 | ||
72 | Aleksandr Poznyak | D | 29 | 0,1M+ | |
13 | Ivan Oreshkevich | D | |||
8 | Vadim Harutyunyan | M | |||
51 | Aleksandr Skshynetskiy | M | 32 | ||
47 | Danila Godyaev | M | |||
11 | Yuri Lovets | M | 27 | 0,0M+ | |
15 | Egor Babich | M | 20 | ||
7 | Dmitriy Radikovskiy | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Ivan Sanko | G | 23 | ||
4 | Vadim Milyutin | D | 21 | ||
5 | Eduard Zhevnerov | D | 35 | 0,1M+ | |
10 | Andrey Levkovets | M | 27 | ||
80 | Stanislav Atrashkevich | M | 18 | ||
77 | Evgeni Sakuta | M | 21 | ||
9 | Ruslan Mialkouski | M | 17 | ||
25 | Dmitri Matyash | F | 21 | ||
34 | Artem Petrenko | F | 22 | ||
39 | Matvey Gerassimov | F | 22 |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
46
Algemene spelersbeoordeling
75.8 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Vladislav Ignatjev | G | |||
15 | Pavel Pashevich | D | 22 | ||
4 | Alexander Martynov | D | |||
55 | Yann Emmanuel Affi | D | 28 | 0,3M+ | 48.3 |
14 | Sherif Jimoh | D | 27 | ||
33 | Victor Sotnikov | M | 22 | ||
22 | Zakhar Gitselev | M | 18 | ||
68 | Danila Zhulpa | M | 17 | ||
24 | Vladislav Rusenchik | M | 21 | ||
10 | Oleg Nikiforenko | M | 21 | ||
11 | Andrey Panyukov | F | 29 | 1,8M+ | 43.7 |
Plaatsvervanger | |||||
35 | Arseni Skapets | G | |||
25 | Nikita Neskoromnyi | D | |||
84 | Egor Osipov | D | 20 | ||
98 | Matvey Svidinsky | D | 18 | ||
13 | Ilya Aleksievich | M | 32 | 0,3M+ | |
9 | Aleksandr Anufriev | M | 26 | ||
28 | Aleksei Chernook | M | 19 | ||
80 | Nikolay Mirskiy | F | |||
27 | Roman Piletskiy | F | 19 |
Evenementen: FK Arsenal Dzerzhinsk
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC Orsha - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | FC Gomel - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-30 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Naftan Novopolotsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | FC Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC Smorgon | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | FC Dinamo Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | Uitgesteld | |
2024-06-01 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC Dinamo Minsk | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC BATE Borisov | 2 - 0 |
Serie 5
Algemeen
FC BATE Borisov Geen nederlagen 3
FC BATE Borisov Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FC BATE Borisov Less than 4.5 cards 5 van 6
FK Arsenal Dzerzhinsk Minder dan 2.5 doelpunten 9 van 10
FK Arsenal Dzerzhinsk Less than 4.5 cards 8 van 10
FK Arsenal Dzerzhinsk - FC BATE Borisov
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match FK Arsenal Dzerzhinsk - FC BATE Borisov, starttijd 2024-05-26 12:00:00 internationale tijd.
FK Arsenal Dzerzhinsk en FC BATE Borisov neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC BATE Borisov
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | DMedia - FC BATE Borisov | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | FC Smorgon - FC BATE Borisov | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | FC BATE Borisov - FC Dinamo Minsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | FC BATE Borisov - FC Dinamo Brest | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-15 | Neman Grodno - FC BATE Borisov | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-31 | FC BATE Borisov - FC Slutsk | 6 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC BATE Borisov | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | FC BATE Borisov - Slavia Mozyr | 1 - 0 |
Klassement
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torpedo Belaz Zhodino | 13 | 10 | 2 | 1 | 17:5 | 32 |
2
|
FC Dinamo Minsk | 13 | 8 | 5 | 0 | 25:8 | 29 |
3
|
Neman Grodno | 13 | 9 | 0 | 4 | 15:10 | 27 |
4
|
FC Dinamo Brest | 13 | 6 | 4 | 3 | 29:14 | 22 |
5
|
Slavia Mozyr | 13 | 6 | 4 | 3 | 20:13 | 22 |
6
|
FC Vitebsk | 13 | 6 | 3 | 4 | 14:10 | 21 |
7
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 13 | 6 | 2 | 5 | 13:11 | 20 |
8
|
FC BATE Borisov | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:13 | 18 |
9
|
FC Gomel | 13 | 4 | 5 | 4 | 15:12 | 17 |
10
|
Isloch | 13 | 4 | 4 | 5 | 14:12 | 16 |
11
|
FC Smorgon | 13 | 3 | 6 | 4 | 18:25 | 15 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 13 | 2 | 6 | 5 | 12:17 | 12 |
13
|
FC Slutsk | 13 | 3 | 1 | 9 | 9:29 | 10 |
14
|
Dnepr Mogilev | 13 | 1 | 4 | 8 | 8:23 | 7 |
15
|
FC Minsk | 13 | 0 | 5 | 8 | 8:21 | 5 |
16
|
Shakhter Soligorsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -10 |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slavia Mozyr | ||||||
|
Isloch | ||||||
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
FC BATE Borisov | ||||||
|
FC Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
FC Minsk | ||||||
|
FC Slutsk | ||||||
|
FC Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dnepr Mogilev |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
Slavia Mozyr | ||||||
|
Isloch | ||||||
|
FC BATE Borisov | ||||||
|
FC Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
FC Minsk | ||||||
|
FC Slutsk | ||||||
|
FC Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dnepr Mogilev |