ACS Progresul Pecica - CS Socodor (9-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Progresul Pecica
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | ACS Progresul Pecica - CS Socodor | 9 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | ACS Progresul Pecica - CS Avântul Periam | 2 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | CS Șoimii Lipova - ACS Progresul Pecica | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | ACS ACB Ineu - ACS Progresul Pecica | 1 - 3 |
Serie 7
Algemeen
ACS Progresul Pecica Met tegendoelpunten 4
ACS Progresul Pecica Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
ACS Progresul Pecica Less than 4.5 cards 8 van 10
CS Socodor Geen winst 5
CS Socodor Met tegendoelpunten 9
CS Socodor Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
CS Socodor Eerste tegendoelpunt 4 van 5
CS Socodor Less than 4.5 cards 9 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
ACS Progresul Pecica Zeges 3
CS Socodor Met tegendoelpunten 3
ACS Progresul Pecica - CS Socodor
Roemenië, Liga III Seria 8, match ACS Progresul Pecica - CS Socodor, starttijd 2024-05-24 15:00:26 internationale tijd.
ACS Progresul Pecica en CS Socodor neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 8, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Socodor
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | ACS Progresul Pecica - CS Socodor | 9 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-08 | CS Avântul Periam - CS Socodor | 4 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | CS Socodor - CS Șoimii Lipova | 0 - 1 |
Klassement
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |