FK Sloga Kraljevo - Trepca Mitrovica (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Sloga Kraljevo
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-31 | FK Mokra Gora Zubin Potok - FK Sloga Kraljevo | 4 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Sloga Kraljevo - Trepca Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-18 | FK Bane 1931 Raška - FK Sloga Kraljevo | 2 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Sloga Kraljevo - FK Šumadija 1903 Kragujevac | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Sloga Kraljevo - FK Gruža | 1 - 2 |
Serie 6
Algemeen
FK Sloga Kraljevo + Trepca Mitrovica Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FK Sloga Kraljevo + Trepca Mitrovica Less than 4.5 cards 10 van 10
Trepca Mitrovica Geen nederlagen 3
Trepca Mitrovica Geen winst 8
Trepca Mitrovica Met tegendoelpunten 8
Trepca Mitrovica Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Trepca Mitrovica Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
FK Sloga Kraljevo + Trepca Mitrovica Less than 4.5 cards 5 van 5
FK Sloga Kraljevo - Trepca Mitrovica
Serbia Amateur, Zona Šumadijsko-Raška, match FK Sloga Kraljevo - Trepca Mitrovica, starttijd 2024-05-25 15:00:00 internationale tijd.
FK Sloga Kraljevo en Trepca Mitrovica neemt deel aan het kampioenschap Zona Šumadijsko-Raška, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Trepca Mitrovica
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | Trepca Mitrovica - FK Šumadija 1903 Kragujevac | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Sloga Kraljevo - Trepca Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | Trepca Mitrovica - FK Mokra Gora Zubin Potok | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | FK Gruža - Trepca Mitrovica | 3 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Bane 1931 Raška - Trepca Mitrovica | 2 - 2 |
Klassement
Zona Šumadijsko-Raška 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga Kraljevo | 20 | 17 | 0 | 3 | 49:12 | 51 |
2
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:12 | 42 |
3
|
FK Bane 1931 Raška | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:16 | 40 |
4
|
Trepca Mitrovica | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:31 | 34 |
5
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 20 | 9 | 2 | 9 | 23:22 | 29 |
6
|
FK Gruža | 20 | 8 | 5 | 7 | 27:33 | 29 |
7
|
FK Budućnost Konarevo | 20 | 9 | 1 | 10 | 29:24 | 28 |
8
|
FK Polet Ratina | 20 | 9 | 1 | 10 | 24:34 | 28 |
9
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 20 | 6 | 3 | 11 | 14:30 | 21 |
10
|
FK Napredak Gračac | 20 | 4 | 1 | 15 | 15:46 | 13 |
11
|
FK Zastava Kragujevac | 20 | 1 | 1 | 18 | 16:55 | 4 |
12
|
FK Srbija Ilićevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Napredak Gračac | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
2
|
FK Budućnost Konarevo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
3
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
4
|
FK Polet Ratina | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
5
|
FK Zastava Kragujevac | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:18 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:6 | 12 |
2
|
FK Gruža | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
3
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | 7 |
4
|
FK Sloga Kraljevo | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 7 |
5
|
Trepca Mitrovica | 5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | 4 |
6
|
FK Bane 1931 Raška | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:18 | 4 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok |