GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki (2-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GLKS Nadarzyn
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GLKS Nadarzyn - Ursus II Warszawa | 2 - 7 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS Osuchów - GLKS Nadarzyn | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | GLKS Nadarzyn - KS Orzeł Baniocha | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Promyk Nowa Sucha - GLKS Nadarzyn | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 2 - 4 |
Serie 7
Algemeen
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Met tegendoelpunten 4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Less than 4.5 cards 6 van 6
GLKS Nadarzyn Nederlagen 7
GLKS Nadarzyn Met tegendoelpunten 7
GLKS Nadarzyn Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
GLKS Nadarzyn Beide teams scoren 5 van 6
GLKS Nadarzyn Less than 4.5 cards 10 van 10
GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, starttijd 2024-05-25 15:00:57 internationale tijd.
GLKS Nadarzyn en Pogoń II Grodzisk Mazowiecki neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Białe Orły Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 3 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Champion Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-07 | Naprzód Zielonki - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Anprel Nowa Wieś | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 2 - 4 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |