Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Makowianka Maków Mazowiecki
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Legionovia Legionowo - Makowianka Maków Mazowiecki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Makowianka Maków Mazowiecki - SKS Oskar Przysucha | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | KS Błonianka Błonie - Makowianka Maków Mazowiecki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-28 | KS CK Troszyn - Makowianka Maków Mazowiecki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | KS Mszczonowianka - Makowianka Maków Mazowiecki | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Makowianka Maków Mazowiecki - Pilica Bialobrzegi | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Ząbkovia Ząbki - Makowianka Maków Mazowiecki | 6 - 0 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PAF Płońsk - Makowianka Maków Mazowiecki | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa | 2 - 1 |
Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby, starttijd 2024-05-25 11:30:13 internationale tijd.
Makowianka Maków Mazowiecki en Świt Staroźreby neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Świt Staroźreby
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Świt Staroźreby - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Polonia II Warszawa - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Huragan Wołomin - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Świt Staroźreby - KS Łomianki | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
2024-08-23 | Świt Staroźreby - Sparta Miszewo | geannuleerd | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | MKS Ciechanów - Świt Staroźreby | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Świt Staroźreby - MKS Ciechanów | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Świt Staroźreby - Żbik Nasielsk | 2 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Nadnarwianka Pułtusk - Świt Staroźreby | 6 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |