Odra Chojna - Olimp Gościno (0-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Odra Chojna
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Odra Chojna - Gwardia Koszalin | 0 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | Orzeł Wałcz - Odra Chojna | 1 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Wieża Postomino - Odra Chojna | 4 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Odra Chojna - Olimp Gościno | 0 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | Odra Chojna - Ina Goleniów | 0 - 4 |
Serie 4
Algemeen
Odra Chojna + Olimp Gościno Less than 4.5 cards 10 van 10
Olimp Gościno Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Odra Chojna Nederlagen 14
Odra Chojna Met tegendoelpunten 18
Odra Chojna - Olimp Gościno
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, match Odra Chojna - Olimp Gościno, starttijd 2024-05-25 14:00:55 internationale tijd.
Odra Chojna en Olimp Gościno neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Olimp Gościno
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Olimp Gościno - Błękitni II Stargard | 2 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Olimp Gościno - Orzeł Wałcz | 2 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Odra Chojna - Olimp Gościno | 0 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | Wieża Postomino - Olimp Gościno | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Olimp Gościno - Ina Goleniów | 1 - 4 |
Klassement
IV. Liga - Zachodniopomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal | 33 | 30 | 2 | 1 | 119:33 | 92 |
2
|
Gwardia Koszalin | 33 | 26 | 6 | 1 | 117:20 | 84 |
3
|
Baltyk Koszalin | 33 | 27 | 2 | 4 | 101:22 | 83 |
4
|
ZKS Kluczevia Stargard | 33 | 25 | 3 | 5 | 118:29 | 78 |
5
|
Biali Sądów | 34 | 17 | 7 | 10 | 73:58 | 58 |
6
|
Ina Goleniów | 33 | 16 | 6 | 11 | 81:63 | 54 |
7
|
Iskierka Szczecin | 33 | 12 | 10 | 11 | 63:53 | 46 |
8
|
Błękitni II Stargard | 33 | 13 | 6 | 14 | 54:65 | 45 |
9
|
Rasel Dygowo | 33 | 11 | 10 | 12 | 47:69 | 43 |
10
|
Olimp Gościno | 33 | 12 | 4 | 17 | 54:74 | 40 |
11
|
Darłovia Darłowo | 34 | 11 | 4 | 19 | 55:74 | 37 |
12
|
MKP Szczecinek | 33 | 10 | 6 | 17 | 52:80 | 36 |
13
|
Chemik Police | 33 | 8 | 10 | 15 | 49:62 | 34 |
14
|
Mechanik Bobolice | 33 | 10 | 3 | 20 | 50:94 | 33 |
15
|
Orzeł Wałcz | 33 | 8 | 6 | 19 | 42:80 | 30 |
16
|
Wieża Postomino | 33 | 6 | 3 | 24 | 32:96 | 21 |
17
|
Odra Chojna | 33 | 5 | 3 | 25 | 29:99 | 18 |
18
|
Unia Dolice | 33 | 5 | 1 | 27 | 25:90 | 16 |