SG Schauenburg - SG Bad Wildungen/Friedrichstein (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SG Schauenburg
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-06 | SG Schauenburg - SG Wettesingen/Breuna/Oberlistingen | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | SV Adler Weidenhausen II - SG Schauenburg | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | SG Schauenburg - FC Großalmerode | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | SV Espenau - SG Schauenburg | - | |
Ronde 15 | |||
2024-09-04 | SG Schauenburg - FSC Lohfelden | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | TSV Ks-Wolfsanger - SG Schauenburg | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SG Schauenburg - TSV Hertingshausen | 3 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | TuSpo Grebenstein - SG Schauenburg | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Schauenburg - TuSpo 1912 Rengershausen | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | TSV 1945 Rothwesten - SG Schauenburg | 2 - 4 |
SG Schauenburg - SG Bad Wildungen/Friedrichstein
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match SG Schauenburg - SG Bad Wildungen/Friedrichstein, starttijd 2024-05-25 15:00:00 internationale tijd.
SG Schauenburg en SG Bad Wildungen/Friedrichstein neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Bad Wildungen/Friedrichstein
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-29 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-25 | FSG Gudensberg - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - VfB Schrecksbach | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-13 | TSV Altenlotheim - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - TSV Korbach | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | SSV Sand - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 3 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - Eintracht 04 Edertal | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - Schwalmstadt | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | TSV Obermelsungen - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 3 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 2 - 0 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV 1900 Wabern | 30 | 25 | 1 | 4 | 83:25 | 76 |
2
|
Schwalmstadt | 30 | 21 | 4 | 5 | 65:26 | 67 |
3
|
TSV Mengsberg 1926 | 30 | 17 | 1 | 12 | 79:52 | 52 |
4
|
TSV Korbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 81:51 | 52 |
5
|
SG Schauenburg | 30 | 16 | 4 | 10 | 70:54 | 52 |
6
|
TSV Altenlotheim | 30 | 16 | 3 | 11 | 64:57 | 51 |
7
|
FC Homberg | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:52 | 45 |
8
|
FSG Gudensberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 42:50 | 42 |
9
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 30 | 10 | 6 | 14 | 49:58 | 36 |
10
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 30 | 10 | 4 | 16 | 53:58 | 34 |
11
|
Melsunger FV 08 | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:53 | 34 |
12
|
TSV Obermelsungen | 30 | 9 | 6 | 15 | 50:67 | 33 |
13
|
SC Edermünde | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:59 | 31 |
14
|
TuSpo Mengeringhausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 57:75 | 31 |
15
|
SG Goddelsheim/Münden | 30 | 7 | 4 | 19 | 48:99 | 25 |
16
|
SG Brunslar/Wolfershausen | 30 | 5 | 8 | 17 | 34:70 | 23 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSV Hessen Kassel II | 30 | 24 | 3 | 3 | 101:15 | 75 |
2
|
SG Hombressen/Udenhausen | 30 | 20 | 1 | 9 | 93:49 | 61 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 30 | 18 | 3 | 9 | 83:62 | 57 |
4
|
GSV Eintracht Baunatal | 30 | 17 | 5 | 8 | 81:52 | 56 |
5
|
TSV Ks-Wolfsanger | 30 | 15 | 5 | 10 | 54:50 | 50 |
6
|
SG Calden/Meimbressen | 30 | 15 | 4 | 11 | 74:67 | 49 |
7
|
TSV 1945 Rothwesten | 30 | 15 | 3 | 12 | 75:66 | 48 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 30 | 15 | 1 | 14 | 61:67 | 46 |
9
|
SG Reinhardshagen | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:72 | 40 |
10
|
TSV Hertingshausen | 30 | 11 | 4 | 15 | 73:93 | 37 |
11
|
SV Espenau | 30 | 9 | 7 | 14 | 47:65 | 34 |
12
|
TSG Wilhelmshöhe | 30 | 9 | 6 | 15 | 58:70 | 33 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 34:73 | 31 |
14
|
TSV 1892 Heiligenrode | 30 | 8 | 5 | 17 | 51:76 | 29 |
15
|
SV Türkgücü Kassel | 30 | 6 | 6 | 18 | 66:84 | 24 |
16
|
VfL Wanfried | 30 | 6 | 1 | 23 | 24:77 | 19 |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 10 |
2
|
FSC Lohfelden | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
3
|
VfB Schrecksbach | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | 4 |
4
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 3 | 1 | 8:9 | 3 |
5
|
SG Adorf/Vasbeck | 4 | 0 | 1 | 3 | 8:15 | 1 |