Spojnia Landek - MKS Odra Wodzislaw Slaski (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Spojnia Landek
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | GKS II Tychy - Spojnia Landek | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Spojnia Landek - Victoria Częstochowa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Przemsza Siewierz - Spojnia Landek | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | Spojnia Landek - Energetyk Row Rybnik | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | Piast Gliwice II - Spojnia Landek | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Spojnia Landek - BKS Sparta Katowice | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Spojnia Landek - Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Energetyk Row Rybnik - Spojnia Landek | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Spojnia Landek - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | LKS Orzeł Łękawica - Spojnia Landek | 0 - 4 |
Serie 6
Algemeen
Spojnia Landek + MKS Odra Wodzislaw Slaski Less than 4.5 cards 10 van 10
Spojnia Landek Met tegendoelpunten 9
Spojnia Landek Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Spojnia Landek Beide teams scoren 8 van 9
Spojnia Landek Less than 4.5 cards 10 van 10
MKS Odra Wodzislaw Slaski Geen winst 3
MKS Odra Wodzislaw Slaski Met tegendoelpunten 8
MKS Odra Wodzislaw Slaski Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
MKS Odra Wodzislaw Slaski Beide teams scoren 5 van 5
MKS Odra Wodzislaw Slaski Less than 4.5 cards 9 van 9
Spojnia Landek - MKS Odra Wodzislaw Slaski
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Spojnia Landek - MKS Odra Wodzislaw Slaski, starttijd 2024-05-25 15:00:00 internationale tijd.
Spojnia Landek en MKS Odra Wodzislaw Slaski neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Odra Wodzislaw Slaski
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-28 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - KS Kuznia Ustron | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Rekord II Bielsko Biala | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | GKS II Tychy - MKS Odra Wodzislaw Slaski | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Victoria Częstochowa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Przemsza Siewierz - MKS Odra Wodzislaw Slaski | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Energetyk Row Rybnik | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | KS Decor Belk - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 3 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Spojnia Landek - MKS Odra Wodzislaw Slaski | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - LKS Czaniec | 3 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |