Evenementen: Tj Spoje Praha
Divize C | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | Tj Spoje Praha - FC Hlinsko | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Tj Spoje Praha - FK Caslav | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | SK Kosmonosy - Tj Spoje Praha | 6 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Tj Spoje Praha - SK Vysoke Myto | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Letohrad - Tj Spoje Praha | 0 - 0 |
Serie 6
Algemeen
Tj Spoje Praha + SK Vysoke Myto Less than 4.5 cards 10 van 10
SK Vysoke Myto Nederlagen 3
SK Vysoke Myto Met tegendoelpunten 5
SK Vysoke Myto Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
SK Vysoke Myto Eerste tegendoelpunt 4 van 5
SK Vysoke Myto Verliezer eerste helft 4 van 5
SK Vysoke Myto Less than 4.5 cards 9 van 9
Tj Spoje Praha Geen winst 3
Tj Spoje Praha Beide teams scoren 6 van 8
Tj Spoje Praha Less than 4.5 cards 10 van 10
Tj Spoje Praha - SK Vysoke Myto
Tsjechië, Divize C, match Tj Spoje Praha - SK Vysoke Myto, starttijd 2024-05-25 09:00:00 internationale tijd.
Tj Spoje Praha en SK Vysoke Myto neemt deel aan het kampioenschap Divize C, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Vysoke Myto
Divize C | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | MFK Chrudim B - SK Vysoke Myto | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | SK Vysoke Myto - MFK Trutnov | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | FK Caslav - SK Vysoke Myto | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Tj Spoje Praha - SK Vysoke Myto | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | SK Vysoke Myto - SK Benesov | 3 - 0 |
Klassement
Divize C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TJ Jiskra Usti Nad Orlici | 30 | 23 | 5 | 2 | 62:18 | 74 |
2
|
SK Benatky Nad Jizerou | 30 | 24 | 1 | 5 | 58:25 | 73 |
3
|
Velke Hamry | 30 | 19 | 5 | 6 | 63:37 | 62 |
4
|
SK Vysoke Myto | 30 | 16 | 5 | 9 | 47:36 | 53 |
5
|
Pencin Turnov | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:36 | 45 |
6
|
MFK Chrudim B | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
SK Benesov | 30 | 12 | 3 | 16 | 49:54 | 39 |
8
|
SK Kosmonosy | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:55 | 39 |
9
|
MFK Trutnov | 30 | 9 | 9 | 12 | 47:52 | 36 |
11
|
Rmsk Cidlina | 30 | 10 | 6 | 15 | 42:54 | 35 |
11
|
FC Slavia HK | 30 | 10 | 4 | 15 | 43:55 | 34 |
12
|
FC Hlinsko | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:46 | 34 |
13
|
FK Dobrovice | 30 | 8 | 9 | 13 | 29:44 | 33 |
14
|
FK Caslav | 30 | 8 | 6 | 16 | 37:49 | 30 |
15
|
Tj Spoje Praha | 30 | 5 | 10 | 13 | 33:50 | 28 |
16
|
Letohrad | 30 | 3 | 4 | 23 | 21:66 | 13 |