Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Unia Raciborz
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Unia Raciborz - Naprzód 32 Syrynia | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Unia Raciborz - LKS Start Mszana | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Unia Raciborz - LKS Ruch Stanowice | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Unia Raciborz - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice | 1 - 3 |
Serie 4
Algemeen
Unia Raciborz + GKS Dab Gaszowice Less than 4.5 cards 10 van 10
Unia Raciborz Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Unia Raciborz Beide teams scoren 7 van 9
GKS Dab Gaszowice Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice, starttijd 2024-05-25 15:00:00 internationale tijd.
Unia Raciborz en GKS Dab Gaszowice neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GKS Dab Gaszowice
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | GKS Dab Gaszowice - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | GKS Dab Gaszowice - LKS Krzyżanowice | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | GKS Dab Gaszowice - Granica Ruptawa | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | LKS Naprzod Czyzowice - GKS Dab Gaszowice | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice | 1 - 3 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |