ACS Dârjovul Valea Mare - CSC Viitorul Bărăști (3-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Dârjovul Valea Mare
Liga 5 Olt | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-12 | ACS Dârjovul Valea Mare - ACS Lupii Profa | 0 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-08 | CSC Viitorul Bărăști - ACS Dârjovul Valea Mare | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-05 | ACS Dârjovul Valea Mare - ACS Valea Oltului Ipotești | 1 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | ACS Valea Oltului Ipotești - ACS Dârjovul Valea Mare | 5 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-26 | ACS Dârjovul Valea Mare - CSC Viitorul Bărăști | 3 - 5 |
Serie 8
Algemeen
ACS Dârjovul Valea Mare + CSC Viitorul Bărăști Less than 4.5 cards 10 van 10
CSC Viitorul Bărăști Met tegendoelpunten 3
CSC Viitorul Bărăști Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
CSC Viitorul Bărăști Beide teams scoren 6 van 7
ACS Dârjovul Valea Mare Met tegendoelpunten 13
ACS Dârjovul Valea Mare Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
ACS Dârjovul Valea Mare Beide teams scoren 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
ACS Dârjovul Valea Mare + CSC Viitorul Bărăști Met tegendoelpunten 4
ACS Dârjovul Valea Mare - CSC Viitorul Bărăști
Romania Amateur, Liga 5 Olt, match ACS Dârjovul Valea Mare - CSC Viitorul Bărăști, starttijd 2024-05-26 08:00:00 internationale tijd.
ACS Dârjovul Valea Mare en CSC Viitorul Bărăști neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Olt, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CSC Viitorul Bărăști
Liga 5 Olt | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-15 | CSC Viitorul Bărăști - ACS Valea Oltului Ipotești | 5 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-08 | CSC Viitorul Bărăști - ACS Dârjovul Valea Mare | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-05 | ACS Lupii Profa - CSC Viitorul Bărăști | 6 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | CSC Viitorul Bărăști - ACS Lupii Profa | 1 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-26 | ACS Dârjovul Valea Mare - CSC Viitorul Bărăști | 3 - 5 |
Klassement
Liga 5 Olt - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 22 | 21 | 0 | 1 | 133:20 | 63 |
2
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 22 | 18 | 1 | 3 | 78:35 | 55 |
3
|
CSC Viitorul Bărăști | 22 | 16 | 1 | 5 | 83:41 | 49 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 22 | 15 | 1 | 6 | 70:43 | 46 |
5
|
AS Internațional Brebeni | 22 | 13 | 0 | 9 | 60:51 | 39 |
6
|
AS Milcov 2020 | 22 | 13 | 0 | 9 | 58:47 | 39 |
7
|
CSO FC Olt Scornicești II | 22 | 8 | 1 | 13 | 40:55 | 25 |
8
|
AS Voința Margineni | 22 | 6 | 3 | 13 | 41:64 | 21 |
9
|
AS Vulturelul Poboru | 22 | 6 | 0 | 16 | 38:68 | 18 |
10
|
AS Recolta Movileni | 22 | 6 | 1 | 15 | 27:67 | 16 |
11
|
AS Recolta Balteni | 22 | 4 | 2 | 16 | 30:74 | 14 |
12
|
AS Avântul Oporelu | 22 | 0 | 2 | 20 | 17:110 | 2 |
Liga 5 Olt - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Voineasa | 20 | 15 | 2 | 3 | 85:39 | 47 |
2
|
AS Ceramica Oboga | 20 | 14 | 3 | 3 | 58:29 | 45 |
3
|
AS FC Birza | 20 | 14 | 0 | 6 | 55:40 | 42 |
4
|
ACS Victoria Dobrun | 20 | 11 | 2 | 7 | 54:40 | 35 |
5
|
AS Viitorul Leotești | 20 | 10 | 1 | 9 | 41:39 | 31 |
6
|
AS Speranța Sopârlița 2020 | 20 | 9 | 2 | 9 | 42:42 | 29 |
7
|
AS Rapid Piatra Olt | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:34 | 28 |
8
|
AS Morunglav | 20 | 8 | 3 | 9 | 37:38 | 27 |
9
|
AS Branco Brâncoveni | 20 | 5 | 3 | 12 | 33:53 | 18 |
10
|
ACS Haiducii Iancu Jianu | 20 | 4 | 3 | 13 | 27:59 | 15 |
11
|
ACS Atletico Dranovatu | 20 | 0 | 1 | 19 | 15:78 | 1 |
Liga 5 Olt - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Șoimii Draghiceni | 22 | 16 | 1 | 5 | 66:28 | 49 |
2
|
AS Recolta Urzica | 22 | 15 | 3 | 4 | 60:23 | 48 |
3
|
ACS Gloria Vișina Veche | 22 | 13 | 6 | 3 | 65:29 | 45 |
4
|
AS Scărișoara | 22 | 13 | 3 | 6 | 64:38 | 42 |
5
|
ACS Oltul Tia Mare | 22 | 13 | 1 | 8 | 49:44 | 40 |
6
|
AS Columna Traian | 22 | 11 | 2 | 9 | 55:50 | 35 |
7
|
AS Viitorul Vladila | 22 | 8 | 4 | 10 | 55:55 | 28 |
8
|
AS Unirea Stoenești | 22 | 9 | 0 | 13 | 54:53 | 27 |
9
|
AS Cetatea Noua Vadastra | 22 | 6 | 3 | 13 | 44:51 | 21 |
10
|
AS Victoria Ianca | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:87 | 20 |
11
|
AS Vădăstrița | 22 | 5 | 0 | 17 | 34:77 | 15 |
12
|
ACS Valea Oltului Cilieni | 22 | 3 | 3 | 16 | 47:111 | 12 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 5 | 5 | 0 | 0 | 22:6 | 78 |
2
|
CSC Viitorul Bărăști | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:17 | 61 |
3
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 6 | 2 | 0 | 4 | 17:22 | 61 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:20 | 46 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |