ACS Voința Ciumeghiu - CS Minerul Șuncuiuș (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Voința Ciumeghiu
Liga 5 Bihor | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | AS Olcea - ACS Voința Ciumeghiu | 3 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | ACS Voința Ciumeghiu - CSC Hidișelu de Sus | 1 - 6 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | AS Locadin Țețchea - ACS Voința Ciumeghiu | 4 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | ACS Voința Ciumeghiu - CS Minerul Șuncuiuș | 3 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | AFC Crișana Oradea - ACS Voința Ciumeghiu | 2 - 3 |
Serie 9
Algemeen
ACS Voința Ciumeghiu + CS Minerul Șuncuiuș Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Voința Ciumeghiu Met tegendoelpunten 8
ACS Voința Ciumeghiu Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 8
CS Minerul Șuncuiuș Nederlagen 9
CS Minerul Șuncuiuș Met tegendoelpunten 21
CS Minerul Șuncuiuș Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
CS Minerul Șuncuiuș Beide teams scoren 6 van 8
CS Minerul Șuncuiuș Eerste tegendoelpunt 9 van 9
CS Minerul Șuncuiuș Verliezer eerste helft 5 van 7
ACS Voința Ciumeghiu - CS Minerul Șuncuiuș
Romania Amateur, Liga 5 Bihor, match ACS Voința Ciumeghiu - CS Minerul Șuncuiuș, starttijd 2024-05-26 15:00:55 internationale tijd.
ACS Voința Ciumeghiu en CS Minerul Șuncuiuș neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Bihor, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Minerul Șuncuiuș
Cupa României Bihor | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-11 | CS Minerul Șuncuiuș - CSC Viitorul Bratca | 2 - 5 | |
Liga 5 Bihor | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | CS Minerul Șuncuiuș - AFC Crișana Oradea | 5 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | CSC Viitorul Bratca - CS Minerul Șuncuiuș | 3 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | CS Minerul Șuncuiuș - CS Inter Aștileu | 3 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | ACS Voința Ciumeghiu - CS Minerul Șuncuiuș | 3 - 1 |
Klassement
Liga 5 Bihor 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Olcea | 26 | 17 | 6 | 3 | 65:29 | 57 |
2
|
CSC Hidișelu de Sus | 26 | 18 | 3 | 5 | 95:49 | 57 |
3
|
CSC Nojorid Livada | 26 | 18 | 1 | 7 | 72:35 | 55 |
4
|
AS Zorile Buntești | 26 | 17 | 3 | 6 | 92:23 | 54 |
5
|
ACS Transilvania Academy | 26 | 15 | 3 | 8 | 83:48 | 48 |
6
|
CS Inter Aștileu | 26 | 15 | 0 | 11 | 78:81 | 45 |
7
|
ACS Biharea Marmogranit Vașcău | 26 | 11 | 6 | 9 | 51:46 | 39 |
8
|
ACS Voința Ciumeghiu | 26 | 11 | 0 | 15 | 58:80 | 33 |
9
|
CSC Viitorul Bratca | 26 | 10 | 2 | 14 | 62:60 | 32 |
10
|
ACS Viitorul Gepiu | 26 | 9 | 3 | 14 | 48:72 | 30 |
11
|
AS Locadin Țețchea | 26 | 8 | 5 | 13 | 52:85 | 29 |
12
|
CS Minerul Șuncuiuș | 26 | 8 | 2 | 16 | 54:69 | 26 |
13
|
ACS Vida Pomezeu | 26 | 6 | 3 | 17 | 56:88 | 21 |
14
|
AFC Crișana Oradea | 26 | 0 | 1 | 25 | 17:118 | 1 |