Al Nour Souq Khamis SC - Ahli Bani Walid SC (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Al Nour Souq Khamis SC
Third Division - Tripoli | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | Talaea Njila SC - Al Nour Souq Khamis SC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-02 | Al Sahel FC - Al Nour Souq Khamis SC | 2 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-28 | Al Hidaya SC - Al Nour Souq Khamis SC | 0 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-12 | Al Nour Souq Khamis SC - Al Tahaddy Tripoli | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-04 | Al Nour Souq Khamis SC - Shuhada Abduljalil | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-26 | Al Nour Souq Khamis SC - Ahli Bani Walid SC | 4 - 2 |
Al Nour Souq Khamis SC - Ahli Bani Walid SC
Libya, Third Division - Tripoli, match Al Nour Souq Khamis SC - Ahli Bani Walid SC, starttijd 2024-05-26 14:00:53 internationale tijd.
Al Nour Souq Khamis SC en Ahli Bani Walid SC neemt deel aan het kampioenschap Third Division - Tripoli, Libya.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Ahli Bani Walid SC
Third Division - Tripoli | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | Al Sahel FC - Ahli Bani Walid SC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-02 | Al Hidaya SC - Ahli Bani Walid SC | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-22 | Ahli Bani Walid SC - Al Tahaddy Tripoli | 5 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-12 | Ahli Bani Walid SC - Shuhada Abduljalil | 2 - 5 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-04 | Talaea Njila SC - Ahli Bani Walid SC | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-26 | Al Nour Souq Khamis SC - Ahli Bani Walid SC | 4 - 2 |
Klassement
Third Division - Tripoli, Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Alamein SC | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:3 | 13 |
2
|
Abu Milyana SC | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 10 |
3
|
University Of Tripoli SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:7 | 6 |
4
|
Giran FC | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:12 | 6 |
5
|
Al Tarabut SC | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | 2 |
6
|
Nojoum Sidi Assaih SC | 5 | 0 | 1 | 4 | 7:18 | 1 |
Third Division - Tripoli, Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shuhada Abduljalil | 5 | 4 | 1 | 0 | 19:4 | 13 |
2
|
Al Nour Souq Khamis SC | 5 | 4 | 1 | 0 | 19:7 | 13 |
3
|
Al Sahel FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 12:8 | 9 |
4
|
Talaea Njila SC | 5 | 2 | 0 | 3 | 10:11 | 6 |
5
|
Al Hidaya SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 12:13 | 4 |
6
|
Ahli Bani Walid SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:14 | 4 |
7
|
Al Tahaddy Tripoli | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:27 | 3 |
Third Division - Tripoli, Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Kremiya SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Omdurman SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Al Madina Qara Bolli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Shuhada Ain Zara SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Najma Al Ameria SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Al Shoulla Bani Walid SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Third Division - Tripoli, Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Alamein SC | ||||||
|
Giran FC | ||||||
|
Abu Milyana SC | ||||||
|
Nojoum Sidi Assaih SC | ||||||
|
University Of Tripoli SC | ||||||
|
Al Tarabut SC |
Third Division - Tripoli, Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Al Nour Souq Khamis SC | ||||||
|
Shuhada Abduljalil | ||||||
|
Al Hidaya SC | ||||||
|
Ahli Bani Walid SC | ||||||
|
Talaea Njila SC | ||||||
|
Al Tahaddy Tripoli | ||||||
|
Al Sahel FC |
Third Division - Tripoli, Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Al Kremiya SC | ||||||
|
Omdurman SC | ||||||
|
Al Madina Qara Bolli | ||||||
|
Shuhada Ain Zara SC | ||||||
|
Najma Al Ameria SC | ||||||
|
Al Shoulla Bani Walid SC |
Third Division - Tripoli, Group 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Alamein SC | ||||||
|
Giran FC | ||||||
|
Abu Milyana SC | ||||||
|
Nojoum Sidi Assaih SC | ||||||
|
University Of Tripoli SC | ||||||
|
Al Tarabut SC |
Third Division - Tripoli, Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Shuhada Abduljalil | ||||||
|
Al Nour Souq Khamis SC | ||||||
|
Al Sahel FC | ||||||
|
Al Hidaya SC | ||||||
|
Talaea Njila SC | ||||||
|
Al Tahaddy Tripoli | ||||||
|
Ahli Bani Walid SC |
Third Division - Tripoli, Group 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Al Kremiya SC | ||||||
|
Omdurman SC | ||||||
|
Al Madina Qara Bolli | ||||||
|
Shuhada Ain Zara SC | ||||||
|
Najma Al Ameria SC | ||||||
|
Al Shoulla Bani Walid SC |