AS Greaca - ACS Pro Gostinu (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Greaca
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Unirea Fratesti - AS Greaca | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Greaca - AS Scarisoara | 4 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Greaca - AS Gloria Schitu | 4 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Slobozia - AS Greaca | 7 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Greaca - ACS Pro Gostinu | 2 - 2 |
Serie 8
Algemeen
AS Greaca + ACS Pro Gostinu Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 8
AS Greaca + ACS Pro Gostinu Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Pro Gostinu Met tegendoelpunten 13
ACS Pro Gostinu Beide teams scoren 6 van 6
AS Greaca Met tegendoelpunten 11
AS Greaca Beide teams scoren 8 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
AS Greaca + ACS Pro Gostinu Met tegendoelpunten 3
AS Greaca Geen nederlagen 3
AS Greaca - ACS Pro Gostinu
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Greaca - ACS Pro Gostinu, starttijd 2024-05-26 08:00:57 internationale tijd.
AS Greaca en ACS Pro Gostinu neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Pro Gostinu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-22 | ACS Pro Gostinu - ACS Unirea Pietrisu | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Unirea Fratesti - ACS Pro Gostinu | 3 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara | 4 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Greaca - ACS Pro Gostinu | 2 - 2 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |