AS Speranța Sopârlița 2020 - AS FC Birza (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Speranța Sopârlița 2020
Liga 5 Olt | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Sopârlița 2020 - AS FC Birza | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | AS Morunglav - AS Speranța Sopârlița 2020 | 2 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | AS Speranța Sopârlița 2020 - ACS Victoria Dobrun | 2 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-28 | AS Branco Brâncoveni - AS Speranța Sopârlița 2020 | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-14 | AS Speranța Sopârlița 2020 - ACS Atletico Dranovatu | geannuleerd |
Serie 9
Algemeen
AS Speranța Sopârlița 2020 + AS FC Birza Less than 4.5 cards 10 van 10
AS FC Birza Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
AS FC Birza Beide teams scoren 6 van 7
AS Speranța Sopârlița 2020 Met tegendoelpunten 3
AS Speranța Sopârlița 2020 Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
AS Speranța Sopârlița 2020 Beide teams scoren 7 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
AS Speranța Sopârlița 2020 + AS FC Birza Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
AS Speranța Sopârlița 2020 + AS FC Birza Less than 4.5 cards 5 van 5
AS Speranța Sopârlița 2020 Met tegendoelpunten 3
AS Speranța Sopârlița 2020 - AS FC Birza
Romania Amateur, Liga 5 Olt, match AS Speranța Sopârlița 2020 - AS FC Birza, starttijd 2024-05-26 08:00:42 internationale tijd.
AS Speranța Sopârlița 2020 en AS FC Birza neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Olt, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS FC Birza
Liga 5 Olt | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Sopârlița 2020 - AS FC Birza | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-19 | AS FC Birza - ACS Atletico Dranovatu | 3 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | AS Rapid Piatra Olt - AS FC Birza | 6 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2024-04-28 | AS FC Birza - AS Ceramica Oboga | 4 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-04-21 | ACS Haiducii Iancu Jianu - AS FC Birza | 1 - 3 |
Klassement
Liga 5 Olt - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 22 | 21 | 0 | 1 | 133:20 | 63 |
2
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 22 | 18 | 1 | 3 | 78:35 | 55 |
3
|
CSC Viitorul Bărăști | 22 | 16 | 1 | 5 | 83:41 | 49 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 22 | 15 | 1 | 6 | 70:43 | 46 |
5
|
AS Internațional Brebeni | 22 | 13 | 0 | 9 | 60:51 | 39 |
6
|
AS Milcov 2020 | 22 | 13 | 0 | 9 | 58:47 | 39 |
7
|
CSO FC Olt Scornicești II | 22 | 8 | 1 | 13 | 40:55 | 25 |
8
|
AS Voința Margineni | 22 | 6 | 3 | 13 | 41:64 | 21 |
9
|
AS Vulturelul Poboru | 22 | 6 | 0 | 16 | 38:68 | 18 |
10
|
AS Recolta Movileni | 22 | 6 | 1 | 15 | 27:67 | 16 |
11
|
AS Recolta Balteni | 22 | 4 | 2 | 16 | 30:74 | 14 |
12
|
AS Avântul Oporelu | 22 | 0 | 2 | 20 | 17:110 | 2 |
Liga 5 Olt - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Voineasa | 20 | 15 | 2 | 3 | 85:39 | 47 |
2
|
AS Ceramica Oboga | 20 | 14 | 3 | 3 | 58:29 | 45 |
3
|
AS FC Birza | 20 | 14 | 0 | 6 | 55:40 | 42 |
4
|
ACS Victoria Dobrun | 20 | 11 | 2 | 7 | 54:40 | 35 |
5
|
AS Viitorul Leotești | 20 | 10 | 1 | 9 | 41:39 | 31 |
6
|
AS Speranța Sopârlița 2020 | 20 | 9 | 2 | 9 | 42:42 | 29 |
7
|
AS Rapid Piatra Olt | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:34 | 28 |
8
|
AS Morunglav | 20 | 8 | 3 | 9 | 37:38 | 27 |
9
|
AS Branco Brâncoveni | 20 | 5 | 3 | 12 | 33:53 | 18 |
10
|
ACS Haiducii Iancu Jianu | 20 | 4 | 3 | 13 | 27:59 | 15 |
11
|
ACS Atletico Dranovatu | 20 | 0 | 1 | 19 | 15:78 | 1 |
Liga 5 Olt - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Șoimii Draghiceni | 22 | 16 | 1 | 5 | 66:28 | 49 |
2
|
AS Recolta Urzica | 22 | 15 | 3 | 4 | 60:23 | 48 |
3
|
ACS Gloria Vișina Veche | 22 | 13 | 6 | 3 | 65:29 | 45 |
4
|
AS Scărișoara | 22 | 13 | 3 | 6 | 64:38 | 42 |
5
|
ACS Oltul Tia Mare | 22 | 13 | 1 | 8 | 49:44 | 40 |
6
|
AS Columna Traian | 22 | 11 | 2 | 9 | 55:50 | 35 |
7
|
AS Viitorul Vladila | 22 | 8 | 4 | 10 | 55:55 | 28 |
8
|
AS Unirea Stoenești | 22 | 9 | 0 | 13 | 54:53 | 27 |
9
|
AS Cetatea Noua Vadastra | 22 | 6 | 3 | 13 | 44:51 | 21 |
10
|
AS Victoria Ianca | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:87 | 20 |
11
|
AS Vădăstrița | 22 | 5 | 0 | 17 | 34:77 | 15 |
12
|
ACS Valea Oltului Cilieni | 22 | 3 | 3 | 16 | 47:111 | 12 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Lupii Profa | 5 | 5 | 0 | 0 | 22:6 | 78 |
2
|
CSC Viitorul Bărăști | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:17 | 61 |
3
|
ACS Valea Oltului Ipotești | 6 | 2 | 0 | 4 | 17:22 | 61 |
4
|
ACS Dârjovul Valea Mare | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:20 | 46 |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |
Liga 5 Olt - Seria 1, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Valea Oltului Ipotești | ||||||
|
ACS Lupii Profa | ||||||
|
CSC Viitorul Bărăști | ||||||
|
ACS Dârjovul Valea Mare |