AS Sportul Câmpina - Flacăra Mălăieşti (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Sportul Câmpina
Liga 6 Prahova | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | Progresul Proviţa de Jos - AS Sportul Câmpina | 2 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | AS Sportul Câmpina - FC Muscelul Câmpina | 2 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-01 | Gloria Vâlcăneşti - AS Sportul Câmpina | 0 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | AS Sportul Câmpina - Flacăra Mălăieşti | 1 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | AS Sportul Câmpina - CS Şotrile | 1 - 0 |
Serie 8
Algemeen
AS Sportul Câmpina + Flacăra Mălăieşti Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Sportul Câmpina Geen nederlagen 10
AS Sportul Câmpina Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
AS Sportul Câmpina Beide teams scoren 8 van 10
Flacăra Mălăieşti Geen nederlagen 3
Flacăra Mălăieşti Met tegendoelpunten 14
Flacăra Mălăieşti Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Flacăra Mălăieşti Beide teams scoren 4 van 5
AS Sportul Câmpina - Flacăra Mălăieşti
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, match AS Sportul Câmpina - Flacăra Mălăieşti, starttijd 2024-05-26 08:00:50 internationale tijd.
AS Sportul Câmpina en Flacăra Mălăieşti neemt deel aan het kampioenschap Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Flacăra Mălăieşti
Liga 6 Prahova | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-15 | FC Muscelul Câmpina - Flacăra Mălăieşti | 13 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | Flacăra Mălăieşti - Gloria Vâlcăneşti | 0 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-01 | Flacăra Mălăieşti - CS Şotrile | 2 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | AS Sportul Câmpina - Flacăra Mălăieşti | 1 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | Flacăra Mălăieşti - ACS Progresul Aluniş | 3 - 2 |
Klassement
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |