AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AS Tineretul Vadu Lat
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Iepurești | 3 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AFC Tântava II - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Stejarul Bulbucata | 3 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Viitorul Goleasca - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba | 2 - 1 |
Serie 8
Algemeen
AS Tineretul Vadu Lat + AS Unirea Cosoba Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
AS Tineretul Vadu Lat + AS Unirea Cosoba Less than 4.5 cards 10 van 10
AS Unirea Cosoba Met tegendoelpunten 3
AS Unirea Cosoba Beide teams scoren 5 van 7
AS Unirea Cosoba Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
AS Tineretul Vadu Lat Met tegendoelpunten 16
AS Tineretul Vadu Lat Beide teams scoren 6 van 8
AS Tineretul Vadu Lat Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
AS Unirea Cosoba Geen nederlagen 3
AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba, starttijd 2024-05-26 11:30:23 internationale tijd.
AS Tineretul Vadu Lat en AS Unirea Cosoba neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Unirea Cosoba
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Crevedia Mare - AS Unirea Cosoba | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Unirea Cosoba - CS Padureni | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Speranța Săbăreni - AS Unirea Cosoba | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Unirea Cosoba - ASFC Podisor | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Tineretul Vadu Lat - AS Unirea Cosoba | 2 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |