Formando Cadetes - U11 - Unión Española Lampa - U11 (3-7), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Formando Cadetes - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Formando Cadetes - U11 - Masía - U11 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Formando Cadetes - U11 | 10 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Formando Cadetes - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 3 - 7 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Formando Cadetes - U11 - Cafeteros Internacional - U11 | 2 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-14 | AC. Golden - U11 - Formando Cadetes - U11 | 5 - 0 |
Formando Cadetes - U11 - Unión Española Lampa - U11
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match Formando Cadetes - U11 - Unión Española Lampa - U11, starttijd 2024-05-26 15:00:00 internationale tijd.
Formando Cadetes - U11 en Unión Española Lampa - U11 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Unión Española Lampa - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Cafeteros Internacional - U11 - Unión Española Lampa - U11 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 5 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Formando Cadetes - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 3 - 7 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Sporting Club - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 1 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-14 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 8 - 1 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
3
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
4
|
Sporting Club - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:9 | 1 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 30:5 | 12 |
2
|
Masía - U9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 22:21 | 8 |
3
|
Sporting Club - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19:19 | 7 |
4
|
AC. Golden - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16:18 | 7 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11:35 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24:8 | 12 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:9 | 9 |
3
|
Masía - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16:13 | 6 |
4
|
AC. Golden - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 6 |
5
|
Sporting Club - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:13 | 6 |
6
|
Unión Española Lampa - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 | 3 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:26 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 4 | 4 | 0 | 0 | 43:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15:15 | 7 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:15 | 4 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:40 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18:4 | 10 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:7 | 7 |
4
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Unión Española Lampa - U15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
7
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:10 | 0 |
8
|
Cafeteros Internacional - U15 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |