Juventud Unida Universitario - San Martin de Mendoza (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Juventud Unida Universitario
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Juventud Unida Universitario - Atenas Rio Cuarto | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | Juventud Unida Universitario - Ciudad de Bolivar | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - Juventud Unida Universitario | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | Atletico Camioneros - Juventud Unida Universitario | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Juventud Unida Universitario - San Martin de Mendoza | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-22 | Atenas Rio Cuarto - Juventud Unida Universitario | 4 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | CD Argentino Monte Maiz - Juventud Unida Universitario | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-16 | Gutiérrez SC - Juventud Unida Universitario | 2 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.38
|
2.75
|
3.1
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 11
Algemeen
Juventud Unida Universitario Geen winst 7
Juventud Unida Universitario Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Juventud Unida Universitario Eerste tegendoelpunt 6 van 8
Juventud Unida Universitario Less than 4.5 cards 6 van 7
Juventud Unida Universitario Met tegendoelpunten 3
San Martin de Mendoza Geen winst 4
San Martin de Mendoza Geen doelpunten gescoord 4
San Martin de Mendoza Minder dan 2.5 doelpunten 10 van 10
San Martin de Mendoza Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Juventud Unida Universitario + San Martin de Mendoza Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Juventud Unida Universitario + San Martin de Mendoza Less than 4.5 cards 5 van 5
Juventud Unida Universitario - San Martin de Mendoza
Argentinië, Torneo Federal A, match Juventud Unida Universitario - San Martin de Mendoza, starttijd 2024-05-26 18:30:00 internationale tijd.
Juventud Unida Universitario en San Martin de Mendoza neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: San Martin de Mendoza
Torneo Federal A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | San Martin de Mendoza - Gutiérrez SC | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | CS Estudiantes San Luis - San Martin de Mendoza | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-16 | San Martin de Mendoza - Atenas Rio Cuarto | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-09 | Huracan Las Heras - San Martin de Mendoza | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-02 | San Martin de Mendoza - Ciudad de Bolivar | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-26 | Juventud Unida Universitario - San Martin de Mendoza | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | San Martin de Mendoza - Atletico Camioneros | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | CA Ferro Carril Oeste General Pico - San Martin de Mendoza | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | San Martin de Mendoza - CD Argentino Monte Maiz | 0 - 1 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Club Circulo Deportivo | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Cipolletti | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
CA Sansinena SD | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Huracan Las Heras | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Atletico Camioneros | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
CS Estudiantes San Luis | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Sportivo Belgrano | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
CA Douglas Haig | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:6 | 23 |
2
|
Central Norte Salta | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
San Martin Formosa | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Crucero del Norte | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:9 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana de Salta | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union de Sunchales | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |