NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Skok Skucani
2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Skok Skucani - NK Sloga Bjelovar | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Tomislav Berek - NK Skok Skucani | 4 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Skok Skucani - NK Napredak Rajić | 2 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Lasta Gudovac - NK Skok Skucani | 4 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac | 3 - 0 |
NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac
Croatia Amateur, 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska, match NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac, starttijd 2024-05-26 15:30:53 internationale tijd.
NK Skok Skucani en NK Mladost Daruvarski Brestovac neemt deel aan het kampioenschap 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Mladost Daruvarski Brestovac
2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Zvijerci - NK Mladost Daruvarski Brestovac | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Mladost Daruvarski Brestovac - NK Omladinac Ćurlovac | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac | 4 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | NK Omladinac Ćurlovac - NK Mladost Daruvarski Brestovac | 5 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Daruvarski Brestovac - NK Gordowa Veliki Grđevac | 0 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | NK Skok Skucani - NK Mladost Daruvarski Brestovac | 3 - 0 |
Klassement
2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Lasta Gudovac | 26 | 19 | 6 | 1 | 68:19 | 63 |
2
|
NK Gordowa Veliki Grđevac | 26 | 18 | 3 | 5 | 87:31 | 57 |
3
|
NK Sloga Bjelovar | 26 | 16 | 6 | 4 | 71:35 | 54 |
4
|
NK Skok Skucani | 26 | 16 | 5 | 5 | 72:31 | 53 |
5
|
NK Napredak Rajić | 26 | 11 | 8 | 7 | 40:40 | 41 |
6
|
NK Polet Narta | 26 | 12 | 5 | 9 | 66:49 | 41 |
7
|
NK Mlinar Gornji Sređani | 26 | 12 | 3 | 11 | 79:53 | 39 |
8
|
NK Zvijerci | 26 | 12 | 3 | 11 | 53:45 | 39 |
9
|
NK Omladinac Ćurlovac | 26 | 9 | 4 | 13 | 63:57 | 31 |
10
|
NK Mladost Daruvarski Brestovac | 26 | 8 | 4 | 14 | 30:58 | 28 |
11
|
NK Draganec | 26 | 8 | 2 | 16 | 55:75 | 26 |
12
|
NK TOSK Tuk | 26 | 5 | 5 | 16 | 34:78 | 20 |
13
|
NK Zrinski Topolovac | 26 | 4 | 3 | 19 | 41:111 | 15 |
14
|
NK Imsovac | 26 | 3 | 1 | 22 | 37:114 | 10 |