SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Sharp Arrows Avorvi (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Guerreros De Dios Sogakope
ML Foundation Division 3 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Sharp Arrows Avorvi | 1 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-19 | FC Culé Sogakope - SC Guerreros De Dios Sogakope | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Marfo Agbadzakope | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-05 | SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Terrible Lions Vume | 1 - 4 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-28 | FC Holly Tefle - SC Guerreros De Dios Sogakope | 4 - 2 |
Serie 8
Algemeen
FC Sharp Arrows Avorvi Geen winst 4
FC Sharp Arrows Avorvi Met tegendoelpunten 5
FC Sharp Arrows Avorvi Beide teams scoren 4 van 5
FC Sharp Arrows Avorvi Less than 4.5 cards 9 van 9
SC Guerreros De Dios Sogakope Nederlagen 6
SC Guerreros De Dios Sogakope Met tegendoelpunten 6
SC Guerreros De Dios Sogakope Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
SC Guerreros De Dios Sogakope Less than 4.5 cards 8 van 9
SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Sharp Arrows Avorvi
Ghana, ML Foundation Division 3, match SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Sharp Arrows Avorvi, starttijd 2024-05-26 10:30:00 internationale tijd.
SC Guerreros De Dios Sogakope en FC Sharp Arrows Avorvi neemt deel aan het kampioenschap ML Foundation Division 3, Ghana.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Sharp Arrows Avorvi
ML Foundation Division 3 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | SC Guerreros De Dios Sogakope - FC Sharp Arrows Avorvi | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | FC Sharp Arrows Avorvi - FC Holly Tefle | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-19 | FC Terrible Lions Vume - FC Sharp Arrows Avorvi | 3 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | FC Sharp Arrows Avorvi - FC Holly Tefle | onderbroken | |
Ronde 7 | |||
2024-05-05 | FC Marfo Agbadzakope - FC Sharp Arrows Avorvi | 2 - 0 |
Klassement
ML Foundation Division 3 - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC E-Jah Hleve | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:2 | 19 |
2
|
FC Unstoppable Agbogbla | 8 | 6 | 1 | 1 | 11:5 | 19 |
3
|
FC Bridge Sogakope | 7 | 2 | 2 | 3 | 5:6 | 8 |
4
|
FC Super Stars Dabala | 8 | 1 | 1 | 6 | 4:12 | 4 |
5
|
FC Sucker Punch Toklokpo | 7 | 1 | 1 | 5 | 3:13 | 4 |
ML Foundation Division 3 - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Culé Sogakope | 10 | 6 | 3 | 1 | 30:11 | 21 |
2
|
FC Holly Tefle | 10 | 5 | 4 | 1 | 17:9 | 19 |
3
|
FC Terrible Lions Vume | 10 | 4 | 5 | 1 | 18:7 | 17 |
4
|
FC Sharp Arrows Avorvi | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:19 | 12 |
5
|
FC Marfo Agbadzakope | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:21 | 10 |
6
|
SC Guerreros De Dios Sogakope | 10 | 1 | 0 | 9 | 9:31 | 3 |
ML Foundation Division 3 - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC E-Jah Hleve | ||||||
|
FC Unstoppable Agbogbla | ||||||
|
FC Bridge Sogakope | ||||||
|
FC Super Stars Dabala | ||||||
|
FC Sucker Punch Toklokpo |
ML Foundation Division 3 - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Holly Tefle | ||||||
|
FC Terrible Lions Vume | ||||||
|
FC Sharp Arrows Avorvi | ||||||
|
FC Culé Sogakope | ||||||
|
SC Guerreros De Dios Sogakope | ||||||
|
FC Marfo Agbadzakope |
ML Foundation Division 3 - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Unstoppable Agbogbla | ||||||
|
FC E-Jah Hleve | ||||||
|
FC Sucker Punch Toklokpo | ||||||
|
FC Bridge Sogakope | ||||||
|
FC Super Stars Dabala |
ML Foundation Division 3 - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Culé Sogakope | ||||||
|
FC Holly Tefle | ||||||
|
FC Terrible Lions Vume | ||||||
|
SC Guerreros De Dios Sogakope | ||||||
|
FC Sharp Arrows Avorvi | ||||||
|
FC Marfo Agbadzakope |
ML Foundation Division 3 - Middle League 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Holly Tefle | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | 7 |
2
|
FC Culé Sogakope | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
3
|
FC E-Jah Hleve | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:11 | 3 |
4
|
FC Unstoppable Agbogbla | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
ML Foundation Division 3 - Middle League 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC E-Jah Hleve | ||||||
|
FC Unstoppable Agbogbla | ||||||
|
FC Culé Sogakope | ||||||
|
FC Holly Tefle |
ML Foundation Division 3 - Middle League 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC E-Jah Hleve | ||||||
|
FC Unstoppable Agbogbla | ||||||
|
FC Culé Sogakope | ||||||
|
FC Holly Tefle |