Unión Española Pudahuel - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 (3-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Unión Española Pudahuel - U13
FA CUP La Liga Iniciación | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-11 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | 2 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Magallanes San Bernardo - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | 4 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Unión Española Pudahuel - U13 - Cafeteros Internacional - U13 | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Unión Española Pudahuel - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 | 3 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | UC La Cisterna - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | 1 - 0 |
Serie 5
Algemeen
Futuro Albo Peñalolén - U13 Nederlagen 5
Futuro Albo Peñalolén - U13 Geen winst 6
Futuro Albo Peñalolén - U13 Met tegendoelpunten 6
Futuro Albo Peñalolén - U13 Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Futuro Albo Peñalolén - U13 Less than 4.5 cards 6 van 6
Unión Española Pudahuel - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13
Chile Amateur, FA CUP La Liga Iniciación, match Unión Española Pudahuel - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13, starttijd 2024-05-26 13:00:00 internationale tijd.
Unión Española Pudahuel - U13 en Futuro Albo Peñalolén - U13 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Iniciación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Futuro Albo Peñalolén - U13
FA CUP La Liga Evolution | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-11 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - CFyP U de Chile Zona Sur - U13 | - | |
FA CUP La Liga Iniciación | |||
2024-08-11 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | - | |
FA CUP La Liga Evolution | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - AC. Golden - U13 | 2 - 2 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Formando Cadetes - U13 | 6 - 2 | |
FA CUP La Liga Iniciación | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | 2 - 3 | |
FA CUP La Liga Evolution | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Masía - U13 | 5 - 1 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Sporting Club - U13 | 1 - 1 |
Klassement
FA CUP La Liga Iniciación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 33:14 | 13 |
2
|
Unión Española Pudahuel - U9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 25:13 | 10 |
3
|
UC La Cisterna - U9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 21:14 | 9 |
4
|
Magallanes San Bernardo - U9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 20:17 | 9 |
5
|
Cafeteros Internacional - U9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 13:39 | 3 |
6
|
AC. Cobreloa Maipú - U9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:15 | 0 |
FA CUP La Liga Iniciación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UC La Cisterna - U11 | 8 | 7 | 0 | 1 | 29:9 | 21 |
2
|
Unión Española Pudahuel - U11 | 7 | 6 | 0 | 1 | 23:8 | 18 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 7 | 3 | 1 | 3 | 20:23 | 10 |
4
|
Magallanes San Bernardo - U11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:25 | 7 |
5
|
AC. Cobreloa Maipú - U11 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:24 | 0 |
FA CUP La Liga Iniciación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UC La Cisterna - U13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18:5 | 12 |
2
|
Magallanes San Bernardo - U13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 19:8 | 12 |
3
|
Cafeteros Internacional - U13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 15:13 | 12 |
4
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:21 | 6 |
5
|
Unión Española Pudahuel - U13 | 5 | 1 | 0 | 4 | 11:12 | 3 |
6
|
AC. Cobreloa Maipú - U13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:15 | 0 |
Liguilla Copa de Oro - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Unión Española Pudahuel - U9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
UC La Cisterna - U9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:11 | 0 |
Liguilla Copa de Plata - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:1 | 3 |
2
|
Cafeteros Internacional - U9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:9 | 0 |
Liguilla Copa de Oro - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UC La Cisterna - U13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Magallanes San Bernardo - U13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Cafeteros Internacional - U13 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Liguilla Copa de Plata - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Unión Española Pudahuel - U13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |