Sporting Club - U7 - Unión Española Lampa - U7 (0-7), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sporting Club - U7
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-22 | Unión Española Lampa - U7 - Sporting Club - U7 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U7 - Sporting Club - U7 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Sporting Club - U7 - Unión Española Lampa - U7 | 0 - 7 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Sporting Club - U7 - Futuro Albo Peñalolén - U7 | 0 - 20 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-14 | AC. Cobreloa Maipú - U7 - Sporting Club - U7 | 6 - 4 |
Sporting Club - U7 - Unión Española Lampa - U7
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match Sporting Club - U7 - Unión Española Lampa - U7, starttijd 2024-05-26 15:00:00 internationale tijd.
Sporting Club - U7 en Unión Española Lampa - U7 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Unión Española Lampa - U7
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-22 | Unión Española Lampa - U7 - Sporting Club - U7 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Unión Española Lampa - U7 - Magallanes San Bernardo - U7 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Unión Española Lampa - U7 - Futuro Albo Peñalolén - U7 | 1 - 7 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Sporting Club - U7 - Unión Española Lampa - U7 | 0 - 7 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-28 | Magallanes San Bernardo - U7 - Unión Española Lampa - U7 | 2 - 4 | |
2024-04-14 | Unión Española Lampa - U7 - Futuro Albo Peñalolén - U7 | 1 - 8 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
3
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
4
|
Sporting Club - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:9 | 1 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 30:5 | 12 |
2
|
Masía - U9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 22:21 | 8 |
3
|
Sporting Club - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19:19 | 7 |
4
|
AC. Golden - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16:18 | 7 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11:35 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24:8 | 12 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:9 | 9 |
3
|
Masía - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16:13 | 6 |
4
|
AC. Golden - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 6 |
5
|
Sporting Club - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:13 | 6 |
6
|
Unión Española Lampa - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 | 3 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:26 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 4 | 4 | 0 | 0 | 43:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15:15 | 7 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:15 | 4 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:40 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18:4 | 10 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:7 | 7 |
4
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Unión Española Lampa - U15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
7
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:10 | 0 |
8
|
Cafeteros Internacional - U15 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |