KS Śniadowo - Hetman Tykocin (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Śniadowo
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Michałowo - KS Śniadowo | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | KS Śniadowo - Krypnianka Krypno | 2 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Warmia Grajewo - KS Śniadowo | geannuleerd | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | KS Śniadowo - Hetman Tykocin | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | Tur Bielsk Podlaski - KS Śniadowo | 1 - 1 |
Serie 8
Algemeen
KS Śniadowo + Hetman Tykocin Met tegendoelpunten 3
KS Śniadowo + Hetman Tykocin Less than 4.5 cards 9 van 9
KS Śniadowo Geen winst 4
KS Śniadowo Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
KS Śniadowo Met tegendoelpunten 4
KS Śniadowo Beide teams scoren 5 van 7
KS Śniadowo Less than 4.5 cards 10 van 10
Hetman Tykocin Nederlagen 3
Hetman Tykocin Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Hetman Tykocin Met tegendoelpunten 3
Hetman Tykocin Less than 4.5 cards 9 van 9
KS Śniadowo - Hetman Tykocin
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, match KS Śniadowo - Hetman Tykocin, starttijd 2024-05-29 15:00:00 internationale tijd.
KS Śniadowo en Hetman Tykocin neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Hetman Tykocin
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Hetman Tykocin - Dąb Dąbrowa Białostocka | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | Klub Sportowy Wasilków - Hetman Tykocin | 4 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Hetman Tykocin - Promień Mońki | 0 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | KS Śniadowo - Hetman Tykocin | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | Hetman Tykocin - Krypnianka Krypno | geannuleerd |
Klassement
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wigry Suwalki | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Tur Bielsk Podlaski | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |