Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Torpedo Miass
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | FC Kaluga - Torpedo Miass | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - FC Dynamo Bryansk | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | FC Volga Ulyanovsk - Torpedo Miass | 4 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | Torpedo Miass - Spartak Kostroma | 0 - 3 |
Serie 10
Algemeen
Torpedo Miass + Khimik Dzerzhinsk Eerste tegendoelpunt 4 van 5
Torpedo Miass + Khimik Dzerzhinsk Less than 4.5 cards 10 van 10
Torpedo Miass Eerste tegendoelpunt 5 van 5
Torpedo Miass Nederlagen 5
Torpedo Miass Geen winst 8
Torpedo Miass Geen doelpunten gescoord 6
Torpedo Miass Met tegendoelpunten 5
Torpedo Miass Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Khimik Dzerzhinsk Geen winst 4
Khimik Dzerzhinsk Eerste tegendoelpunt 5 van 6
Khimik Dzerzhinsk Nederlagen 3
Khimik Dzerzhinsk Met tegendoelpunten 4
Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk, starttijd 2024-05-29 13:00:00 internationale tijd.
Torpedo Miass en Khimik Dzerzhinsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-09 | Spartak Kostroma - Khimik Dzerzhinsk | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-02 | Khimik Dzerzhinsk - Avangard Kursk | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-25 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | FC Kaluga - Khimik Dzerzhinsk | 3 - 0 |
Klassement
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
FC Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
FK Salyut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |