TSV Hertingshausen - SV Kaufungen 07 (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TSV Hertingshausen
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | TSV Hertingshausen - SV Adler Weidenhausen II | 6 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | FC Großalmerode - TSV Hertingshausen | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | TSV Hertingshausen - SV Espenau | 5 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-29 | TSV Hertingshausen - SV Kaufungen 07 | 2 - 5 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | FSK Vollmarshausen - TSV Hertingshausen | 4 - 2 |
Serie 7
Algemeen
SV Kaufungen 07 Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
SV Kaufungen 07 Less than 4.5 cards 9 van 9
SV Kaufungen 07 Met tegendoelpunten 5
TSV Hertingshausen Beide teams scoren 10 van 10
TSV Hertingshausen Less than 4.5 cards 10 van 10
TSV Hertingshausen Met tegendoelpunten 14
TSV Hertingshausen Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
TSV Hertingshausen - SV Kaufungen 07
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match TSV Hertingshausen - SV Kaufungen 07, starttijd 2024-05-29 16:30:00 internationale tijd.
TSV Hertingshausen en SV Kaufungen 07 neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Kaufungen 07
Kreispokal-Kassel | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | SSV 1951 Kassel - SV Kaufungen 07 | - | |
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | TuSpo 1912 Rengershausen - SV Kaufungen 07 | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SV Kaufungen 07 - TSV 1945 Rothwesten | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | FSC Lohfelden - SV Kaufungen 07 | 1 - 3 | |
Kreispokal-Kassel | |||
Ronde 202 | |||
2024-07-21 | SV Germania 1970 Kassel - SV Kaufungen 07 | 0 - 14 | |
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-29 | TSV Hertingshausen - SV Kaufungen 07 | 2 - 5 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV 1900 Wabern | 30 | 25 | 1 | 4 | 83:25 | 76 |
2
|
Schwalmstadt | 30 | 21 | 4 | 5 | 65:26 | 67 |
3
|
TSV Mengsberg 1926 | 30 | 17 | 1 | 12 | 79:52 | 52 |
4
|
TSV Korbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 81:51 | 52 |
5
|
SG Schauenburg | 30 | 16 | 4 | 10 | 70:54 | 52 |
6
|
TSV Altenlotheim | 30 | 16 | 3 | 11 | 64:57 | 51 |
7
|
FC Homberg | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:52 | 45 |
8
|
FSG Gudensberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 42:50 | 42 |
9
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 30 | 10 | 6 | 14 | 49:58 | 36 |
10
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 30 | 10 | 4 | 16 | 53:58 | 34 |
11
|
Melsunger FV 08 | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:53 | 34 |
12
|
TSV Obermelsungen | 30 | 9 | 6 | 15 | 50:67 | 33 |
13
|
SC Edermünde | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:59 | 31 |
14
|
TuSpo Mengeringhausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 57:75 | 31 |
15
|
SG Goddelsheim/Münden | 30 | 7 | 4 | 19 | 48:99 | 25 |
16
|
SG Brunslar/Wolfershausen | 30 | 5 | 8 | 17 | 34:70 | 23 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSV Hessen Kassel II | 30 | 24 | 3 | 3 | 101:15 | 75 |
2
|
SG Hombressen/Udenhausen | 30 | 20 | 1 | 9 | 93:49 | 61 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 30 | 18 | 3 | 9 | 83:62 | 57 |
4
|
GSV Eintracht Baunatal | 30 | 17 | 5 | 8 | 81:52 | 56 |
5
|
TSV Ks-Wolfsanger | 30 | 15 | 5 | 10 | 54:50 | 50 |
6
|
SG Calden/Meimbressen | 30 | 15 | 4 | 11 | 74:67 | 49 |
7
|
TSV 1945 Rothwesten | 30 | 15 | 3 | 12 | 75:66 | 48 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 30 | 15 | 1 | 14 | 61:67 | 46 |
9
|
SG Reinhardshagen | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:72 | 40 |
10
|
TSV Hertingshausen | 30 | 11 | 4 | 15 | 73:93 | 37 |
11
|
SV Espenau | 30 | 9 | 7 | 14 | 47:65 | 34 |
12
|
TSG Wilhelmshöhe | 30 | 9 | 6 | 15 | 58:70 | 33 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 34:73 | 31 |
14
|
TSV 1892 Heiligenrode | 30 | 8 | 5 | 17 | 51:76 | 29 |
15
|
SV Türkgücü Kassel | 30 | 6 | 6 | 18 | 66:84 | 24 |
16
|
VfL Wanfried | 30 | 6 | 1 | 23 | 24:77 | 19 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FSC Lohfelden | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
2
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
3
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
4
|
SG Adorf/Vasbeck | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:12 | 4 |
5
|
VfB Schrecksbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:10 | 1 |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG Adorf/Vasbeck | ||||||
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | ||||||
|
VfB Schrecksbach | ||||||
|
FSC Lohfelden |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG Adorf/Vasbeck | ||||||
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | ||||||
|
VfB Schrecksbach | ||||||
|
FSC Lohfelden |