NK Darda - ŠNK Višnjevac (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Darda
MŽNL Osijek-Vinkovci | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-09 | NK Darda - NK Radnički Dalj | 4 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-02 | NK Borinci Jarmina - NK Darda | 3 - 7 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-29 | NK Darda - ŠNK Višnjevac | 0 - 4 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | NK Vardarac - NK Darda | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | NK Darda - NK Borac Bobota | 5 - 0 |
Serie 3
Algemeen
NK Darda Geen nederlagen 10
NK Darda Beide teams scoren 6 van 7
NK Darda Less than 4.5 cards 10 van 10
ŠNK Višnjevac Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
ŠNK Višnjevac Less than 4.5 cards 9 van 9
NK Darda - ŠNK Višnjevac
Croatia Amateur, MŽNL Osijek-Vinkovci, match NK Darda - ŠNK Višnjevac, starttijd 2024-05-29 16:00:00 internationale tijd.
NK Darda en ŠNK Višnjevac neemt deel aan het kampioenschap MŽNL Osijek-Vinkovci, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ŠNK Višnjevac
MŽNL Osijek-Vinkovci | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-09 | NK Zrinski Bošnjaci - ŠNK Višnjevac | 1 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-02 | ŠNK Višnjevac - NK Radnički Županja | 1 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-29 | NK Darda - ŠNK Višnjevac | 0 - 4 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-26 | ŠNK Višnjevac - NK Mladost (ĐS) | 1 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-19 | NK Dilj - ŠNK Višnjevac | 2 - 1 |
Klassement
MŽNL Osijek-Vinkovci 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Radnički Dalj | 34 | 23 | 4 | 7 | 90:42 | 73 |
2
|
NK Darda | 34 | 19 | 10 | 5 | 80:43 | 67 |
3
|
NK Vardarac | 34 | 20 | 6 | 8 | 68:30 | 66 |
4
|
ŠNK Višnjevac | 34 | 20 | 4 | 10 | 75:44 | 64 |
5
|
NK Dilj | 34 | 15 | 12 | 7 | 59:38 | 57 |
6
|
NK Jedinstvo Donji Miholjac | 34 | 15 | 8 | 11 | 59:37 | 53 |
7
|
NK Mladost (ĐS) | 34 | 14 | 8 | 12 | 53:46 | 50 |
8
|
NK Slavonija Soljani | 34 | 13 | 7 | 14 | 47:56 | 46 |
9
|
NK Otok | 34 | 13 | 7 | 14 | 46:43 | 46 |
10
|
HNK Radnički Mece | 34 | 12 | 10 | 12 | 47:42 | 46 |
11
|
NK Šokadija Babina Greda | 34 | 12 | 9 | 13 | 48:52 | 45 |
12
|
NK Borac Bobota | 34 | 12 | 7 | 15 | 43:50 | 43 |
13
|
NK Sloga Štitar | 34 | 11 | 10 | 13 | 35:45 | 43 |
14
|
NK Zrinski Bošnjaci | 34 | 11 | 8 | 15 | 42:46 | 41 |
15
|
NK Radnički Županja | 34 | 9 | 12 | 13 | 40:56 | 39 |
16
|
NK HAŠK Sokol Stari Jankovci | 34 | 10 | 5 | 19 | 33:70 | 35 |
17
|
NK Tomislav-Livana | 34 | 7 | 4 | 23 | 45:80 | 25 |
18
|
NK Borinci Jarmina | 34 | 4 | 1 | 29 | 31:121 | 13 |