FC Lokomotiv Liski - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
61.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
43 | Denis Drozhzhin | G | |||
4 | Artem Sysoev | D | |||
13 | Sergey Bednozhey | D | |||
17 | Artem Struchkov | D | |||
66 | Leonid Furtsev | D | |||
19 | Kirill Kolesnikov | M | 23 | ||
8 | Mikhail Vasiljev | M | |||
30 | Artem Zimmerman | D | 19 | ||
11 | Andrey Garmanov | M | 31 | ||
6 | Zakhar Shurupov | F | 20 | ||
21 | Ivan Borsyakov | F | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
33 | Andrey Shurupov | G | 27 | ||
3 | Kirill Lukyanchikov | D | 24 | ||
88 | Danil Sviridov | D | |||
2 | Konstantin Semyaninov | D | 25 | ||
14 | Sergey Gavrilov | M | 34 | ||
23 | Evgeny Smyshlyaev | M | 17 | ||
22 | Kirill Chechurin | M | |||
12 | Anton Shelukhin | M | |||
9 | Maksim Kostyuk | M | |||
77 | Ivan Pospelov | F | 17 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-1-3
Opstelling formaties
77.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Dmitry Seleznev | G | |||
66 | Danila Romanov | M | 18 | ||
4 | Vladimir Gosinkeev | D | |||
22 | Denis Magadiev | D | 31 | 0,3M+ | |
17 | Gleb Yuzhakov | M | |||
25 | Artem Skopintsev | M | 17 | ||
8 | Aleksandr Nartov | M | 31 | ||
10 | Aleksey Voychenko | F | |||
95 | Evgeny Kushtalov | M | 18 | ||
21 | Denis Kryukov | F | |||
15 | Dmitriy Kotov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Bogdan Kovalenko | G | |||
12 | Artem Gorbulin | D | 22 | 0,2M+ | |
9 | Egor Elesin | M | |||
7 | Robert Yamlikhanov | M | |||
11 | Vladislav Ryzhkov | M | 33 | 0,2M+ | |
36 | Maksim Petrov | M | 24 | ||
64 | Dmitriy Yuyukin | M | 17 | ||
20 | Stanislav Kretinin | F | 19 |
Evenementen: FC Lokomotiv Liski
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | FC Lokomotiv Liski - FC Urozhay Elan | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Yelets | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - FC Lokomotiv Liski | - | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-02 | FC Lokomotiv Liski - FC Vityaz-EGU | 7 - 0 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Akademia Football Tambov - FC Lokomotiv Liski | 0 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | FC Lokomotiv Liski - FC Gorky Kursk | 4 - 0 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Lokomotiv Liski - Rotor-M Volgograd | 3 - 0 |
Serie 8
Algemeen
FC Lokomotiv Liski Geen nederlagen 14
FC Lokomotiv Liski Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
FC Lokomotiv Liski Beide teams scoren 4 van 5
FC Lokomotiv Liski Eerste team dat scoort 6 van 7
FC Lokomotiv Liski Winnaar eerste helft 4 van 5
FC Lokomotiv Liski Less than 4.5 cards 7 van 7
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk Zeges 5
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk Eerste team dat scoort 5 van 6
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk Less than 4.5 cards 5 van 5
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk Geen nederlagen 6
FC Lokomotiv Liski - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Lokomotiv Liski - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk, starttijd 2024-06-01 14:30:00 internationale tijd.
FC Lokomotiv Liski en FC Khimmash-Servis Borisoglebsk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Khimmash-Servis Borisoglebsk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Yelets - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-03 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom Novovoronezh | 1 - 1 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Rotor-M Volgograd | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC Urozhay Elan - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Akademia Football Tambov | 2 - 1 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 11 | 8 | 3 | 0 | 32:8 | 27 |
2
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 11 | 6 | 4 | 1 | 17:6 | 22 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 14 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 13 |
6
|
FC Yelets | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:25 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 12 | 3 | 2 | 7 | 18:18 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 10 | 2 | 3 | 5 | 17:24 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 11 | 0 | 2 | 9 | 3:41 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 13 | 11 | 1 | 1 | 52:13 | 34 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 13 | 10 | 1 | 2 | 26:14 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 13 | 9 | 0 | 4 | 31:14 | 27 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 13 | 7 | 3 | 3 | 24:12 | 24 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:21 | 19 |
6
|
Kaluga-M | 13 | 3 | 4 | 6 | 13:22 | 13 |
7
|
Dnepr Smolensk | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:24 | 12 |
8
|
FC Orel-2 | 13 | 4 | 0 | 9 | 12:20 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 13 | 3 | 1 | 9 | 14:29 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:39 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |