FC Novosibirsk-2 - Polimer Barnaul (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Novosibirsk-2
Championship MFS Volga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | FC Radian Baikal Irkutsk - FC Novosibirsk-2 | 1 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | FC Buryatia Ulan-Ude - FC Novosibirsk-2 | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-30 | FC Novosibirsk-2 - Enisey-M Krasnoyarsk | 3 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | FC Novosibirsk-2 - Rassvet Krasnoyarsk | 2 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-09 | FC Novosibirsk-2 - Raspadskaya Mezhdurechensk | 2 - 1 |
Serie 8
Algemeen
FC Novosibirsk-2 + Polimer Barnaul Less than 4.5 cards 10 van 10
Polimer Barnaul Zeges 3
Polimer Barnaul Geen nederlagen 4
Polimer Barnaul Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Polimer Barnaul Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Novosibirsk-2 Geen winst 4
FC Novosibirsk-2 Met tegendoelpunten 5
FC Novosibirsk-2 Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Novosibirsk-2 Beide teams scoren 4 van 5
FC Novosibirsk-2 Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Novosibirsk-2 - Polimer Barnaul
Russia Amateur, Championship MFS Volga, match FC Novosibirsk-2 - Polimer Barnaul, starttijd 2024-05-31 09:00:00 internationale tijd.
FC Novosibirsk-2 en Polimer Barnaul neemt deel aan het kampioenschap Championship MFS Volga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Polimer Barnaul
Championship MFS Volga | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | Polimer Barnaul - FC Buryatia Ulan-Ude | 4 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-21 | Temp Barnaul - Polimer Barnaul | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-11 | Polimer Barnaul - FC Radian Baikal Irkutsk | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | Dinamo-M Barnaul - Polimer Barnaul | 0 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-31 | FC Novosibirsk-2 - Polimer Barnaul | 2 - 1 |
Klassement
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Barnaul | 10 | 8 | 1 | 1 | 27:4 | 25 |
2
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
3
|
FC Novosibirsk-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:13 | 18 |
4
|
FK Novokuznetsk | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:16 | 18 |
5
|
FC Buryatia Ulan-Ude | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:14 | 16 |
6
|
FC Chita | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:15 | 15 |
7
|
Polimer Barnaul | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:14 | 13 |
8
|
FC Radian Baikal Irkutsk | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:20 | 10 |
9
|
Rassvet Krasnoyarsk | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:23 | 7 |
10
|
Enisey-M Krasnoyarsk | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:27 | 5 |
11
|
Dinamo-M Barnaul | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:27 | 5 |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
FC Radian Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
FC Radian Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk |