FC Chita - Rassvet Krasnoyarsk (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Chita
Championship MFS Volga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-10 | FC Chita - Dinamo-M Barnaul | - | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Chita - FC Buryatia Ulan-Ude | 0 - 3 | |
2024-06-12 | FC Buryatia Ulan-Ude - FC Chita | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | FC Chita - Enisey-M Krasnoyarsk | 4 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-31 | FC Chita - Rassvet Krasnoyarsk | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-19 | FC Chita - FC Buryatia Ulan-Ude | 1 - 0 |
Serie 4
Algemeen
FC Chita + Rassvet Krasnoyarsk Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Chita Geen nederlagen 3
Rassvet Krasnoyarsk Geen winst 4
Rassvet Krasnoyarsk Met tegendoelpunten 6
FC Chita - Rassvet Krasnoyarsk
Russia Amateur, Championship MFS Volga, match FC Chita - Rassvet Krasnoyarsk, starttijd 2024-05-31 09:00:00 internationale tijd.
FC Chita en Rassvet Krasnoyarsk neemt deel aan het kampioenschap Championship MFS Volga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rassvet Krasnoyarsk
Championship MFS Volga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-30 | Dinamo-M Barnaul - Rassvet Krasnoyarsk | 3 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | FC Novosibirsk-2 - Rassvet Krasnoyarsk | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-23 | Rassvet Krasnoyarsk - FK Novokuznetsk | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-21 | Rassvet Krasnoyarsk - Raspadskaya Mezhdurechensk | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-16 | Rassvet Krasnoyarsk - SSH №17 Tomsk | 3 - 0 |
Klassement
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Barnaul | 10 | 8 | 1 | 1 | 27:4 | 25 |
2
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
3
|
FC Novosibirsk-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:13 | 18 |
4
|
FK Novokuznetsk | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:16 | 18 |
5
|
FC Buryatia Ulan-Ude | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:14 | 16 |
6
|
FC Chita | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:15 | 15 |
7
|
Polimer Barnaul | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:14 | 13 |
8
|
FC Radian Baikal Irkutsk | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:20 | 10 |
9
|
Rassvet Krasnoyarsk | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:23 | 7 |
10
|
Enisey-M Krasnoyarsk | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:27 | 5 |
11
|
Dinamo-M Barnaul | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:27 | 5 |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
FC Radian Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
FC Radian Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk |