Club Ateltico Zep - U11 - Academia PK - U11 (0-9), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Club Ateltico Zep - U11
Relampaleague Chicureo | |||
Ronde 9 | |||
2024-08-10 | Colo Colo Chicauma - U11 - Club Ateltico Zep - U11 | 3 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-10 | Real Betis Academy - U11 - Club Ateltico Zep - U11 | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | Club Ateltico Zep - U11 - UC Chicauma - U11 | 0 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | Newen Sports Academy - Club Ateltico Zep - U11 | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | Club Ateltico Zep - U11 - Juventus Academy - U11 | 0 - 4 |
Club Ateltico Zep - U11 - Academia PK - U11
Chile Amateur, Relampaleague Chicureo, match Club Ateltico Zep - U11 - Academia PK - U11, starttijd 2024-06-01 16:00:00 internationale tijd.
Club Ateltico Zep - U11 en Academia PK - U11 neemt deel aan het kampioenschap Relampaleague Chicureo, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Academia PK - U11
Relampaleague Chicureo | |||
Ronde 9 | |||
2024-08-10 | Academia PK - U11 - Real Betis Academy - U11 | geannuleerd | |
Ronde 7 | |||
2024-08-10 | Newen Sports Academy - Academia PK - U11 | 1 - 4 | |
Fa Cup 27 de Julio - U11 | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-27 | Unión Española Santa Laura - U11 - Academia PK - U11 | 1 - 4 | |
2024-07-27 | Uno Campus - U11 - Academia PK - U11 | 0 - 11 | |
2024-07-27 | Palestino Norte - U11 - Academia PK - U11 | 0 - 8 |
Klassement
Relampaleague Chicureo - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo Chicauma - U7 | 6 | 5 | 1 | 0 | 30:7 | 16 |
2
|
Universidad de Chile Chicureo - U7 | 5 | 2 | 2 | 1 | 22:14 | 8 |
3
|
UC Chicureo - U7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 11:12 | 4 |
4
|
UC Chicauma - U7 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7:37 | 0 |
Relampaleague Chicureo - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19:6 | 15 |
2
|
Real Betis Academy - U9 | 8 | 5 | 0 | 3 | 23:13 | 15 |
3
|
Juventus Academy - U9 | 6 | 4 | 0 | 2 | 24:11 | 12 |
4
|
Colo Colo Chicauma - U9 | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:16 | 12 |
5
|
Universidad de Chile Chicureo - U9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:6 | 9 |
6
|
UC Chicureo - U9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:10 | 9 |
7
|
UC Chicauma - U9 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:24 | 6 |
8
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U9 | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:39 | 3 |
9
|
Academia JM - U9 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | 3 |
Relampaleague Chicureo - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia PK - U11 | 7 | 6 | 1 | 0 | 56:6 | 19 |
2
|
Colo Colo Chicauma - U11 | 8 | 6 | 0 | 2 | 23:11 | 18 |
3
|
UC Chicureo - U11 | 6 | 4 | 1 | 1 | 38:6 | 13 |
4
|
Newen Sports Academy | 6 | 4 | 1 | 1 | 37:8 | 13 |
5
|
Juventus Academy - U11 | 7 | 4 | 1 | 2 | 28:12 | 13 |
6
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U11 | 7 | 3 | 0 | 4 | 15:19 | 9 |
7
|
Real Betis Academy - U11 | 7 | 2 | 1 | 4 | 19:27 | 7 |
8
|
UC Chicauma - U11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:35 | 6 |
9
|
Club Ateltico Zep - U11 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4:28 | 4 |
10
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U11 | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:80 | 0 |
Relampaleague Chicureo - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23:7 | 19 |
2
|
Club Atlético Zep - U13 | 7 | 5 | 1 | 1 | 33:9 | 16 |
3
|
Real Betis Academy - U13 | 7 | 3 | 2 | 2 | 20:11 | 11 |
4
|
Colo Colo Chicureo - U13 | 7 | 3 | 0 | 4 | 23:33 | 9 |
5
|
Unión Española Lampa - U13 | 7 | 3 | 0 | 4 | 15:26 | 9 |
6
|
UC Chicureo - U13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:8 | 6 |
7
|
Juventus Academy - U13 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | 6 |
8
|
UC Chicauma - U13 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:25 | 6 |
9
|
Hacienda Chicureo - U13 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:18 | 3 |
Relampaleague Chicureo - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Atletico Zep - U15 | 7 | 5 | 2 | 0 | 18:6 | 17 |
2
|
Juventus Academy - U15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 23:4 | 15 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14:12 | 13 |
4
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U15 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23:18 | 12 |
5
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U15 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24:11 | 10 |
6
|
Hacienda Chicureo - U15 | 7 | 3 | 0 | 4 | 13:20 | 9 |
7
|
UC Chicureo - U15 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17:12 | 9 |
8
|
UC Chicauma - U15 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:19 | 4 |
9
|
Colo Colo Chicureo - U15 | 7 | 0 | 4 | 3 | 6:18 | 4 |
10
|
Pumas de Chicureo - U15 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:29 | 1 |
Relampaleague Chicureo - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UC Chicureo - U7 | ||||||
|
UC Chicauma - U7 | ||||||
|
Colo Colo Chicauma - U7 | ||||||
|
Universidad de Chile Chicureo - U7 |
Relampaleague Chicureo - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Real Betis Academy - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U9 | ||||||
|
UC Chicauma - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U9 | ||||||
|
Universidad de Chile Chicureo - U9 | ||||||
|
UC Chicureo - U9 | ||||||
|
Colo Colo Chicauma - U9 |
Relampaleague Chicureo - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Ateltico Zep - U11 | ||||||
|
UC Chicureo - U11 | ||||||
|
Colo Colo Chicauma - U11 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U11 | ||||||
|
Real Betis Academy - U11 | ||||||
|
UC Chicauma - U11 | ||||||
|
Academia PK - U11 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U11 |
Relampaleague Chicureo - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UC Chicureo - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
Real Betis Academy - U13 | ||||||
|
Club Atlético Zep - U13 | ||||||
|
UC Chicauma - U13 | ||||||
|
Colo Colo Chicureo - U13 | ||||||
|
Unión Española Lampa - U13 |
Relampaleague Chicureo - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UC Chicureo - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U15 | ||||||
|
Pumas de Chicureo - U15 | ||||||
|
Club Atletico Zep - U15 | ||||||
|
Unión Española Pudahuel - U15 | ||||||
|
UC Chicauma - U15 |
Relampaleague Chicureo - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UC Chicureo - U7 | ||||||
|
UC Chicauma - U7 | ||||||
|
Colo Colo Chicauma - U7 | ||||||
|
Universidad de Chile Chicureo - U7 |
Relampaleague Chicureo - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Real Betis Academy - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U9 | ||||||
|
UC Chicauma - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U9 | ||||||
|
Universidad de Chile Chicureo - U9 | ||||||
|
UC Chicureo - U9 | ||||||
|
Colo Colo Chicauma - U9 |
Relampaleague Chicureo - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Ateltico Zep - U11 | ||||||
|
UC Chicureo - U11 | ||||||
|
Colo Colo Chicauma - U11 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U11 | ||||||
|
Real Betis Academy - U11 | ||||||
|
UC Chicauma - U11 | ||||||
|
Academia PK - U11 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U11 |
Relampaleague Chicureo - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UC Chicureo - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
Real Betis Academy - U13 | ||||||
|
Club Atlético Zep - U13 | ||||||
|
UC Chicauma - U13 | ||||||
|
Colo Colo Chicureo - U13 | ||||||
|
Unión Española Lampa - U13 |
Relampaleague Chicureo - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro Arellano - U15 | ||||||
|
Pumas de Chicureo - U15 | ||||||
|
Club Atletico Zep - U15 | ||||||
|
Unión Española Pudahuel - U15 | ||||||
|
UC Chicauma - U15 | ||||||
|
UC Chicureo - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Santiago Centro Cacique - U15 |
Relampaleague Chicureo - U17 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Newen Sport - U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Club Atlético Zep - U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Sport Valle - U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Formando Cadetes - U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Relampaleague Chicureo - U17 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Newen Sport - U17 | ||||||
|
Club Atlético Zep - U17 | ||||||
|
Sport Valle - U17 | ||||||
|
Formando Cadetes - U17 |
Relampaleague Chicureo - U17 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Newen Sport - U17 | ||||||
|
Club Atlético Zep - U17 | ||||||
|
Sport Valle - U17 | ||||||
|
Formando Cadetes - U17 |