Costa Rica EC - EC Santo Andre (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Costa Rica EC
Brasileiro Série D | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-29 | Pouso Alegre - Costa Rica EC | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Costa Rica EC - CA Patrocinense MG | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | EC Santo Andre - Costa Rica EC | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Costa Rica EC - EC Agua Santa SP | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-08 | EC Agua Santa SP - Costa Rica EC | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | Costa Rica EC - EC Santo Andre | 2 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | CA Patrocinense MG - Costa Rica EC | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | Costa Rica EC - Pouso Alegre | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-12 | Maringa FC PR - Costa Rica EC | 2 - 0 |
Serie 3
Algemeen
EC Santo Andre Geen winst 5
EC Santo Andre More than 4.5 cards 8 van 9
Costa Rica EC Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Costa Rica EC - EC Santo Andre
Brazilië, Brasileiro Série D, match Costa Rica EC - EC Santo Andre, starttijd 2024-06-02 19:00:00 internationale tijd.
Costa Rica EC en EC Santo Andre neemt deel aan het kampioenschap Brasileiro Série D, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: EC Santo Andre
Brasileiro Série D | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-29 | EC Agua Santa SP - EC Santo Andre | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | EC Santo Andre - AA Internacional | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | EC Santo Andre - Costa Rica EC | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-11 | Pouso Alegre - EC Santo Andre | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-08 | EC Santo Andre - Pouso Alegre | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-02 | Costa Rica EC - EC Santo Andre | 2 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | AA Internacional - EC Santo Andre | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-18 | EC Santo Andre - EC Agua Santa SP | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | Sao Jose EC SP - EC Santo Andre | 0 - 0 |
Klassement
Group A1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:4 | 19 |
2
|
Porto Velho EC RO | 7 | 5 | 0 | 2 | 13:7 | 15 |
3
|
Princesa Dos Solimoes AM | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:8 | 11 |
4
|
Trem AP | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:10 | 11 |
5
|
Manaus AM | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:10 | 11 |
6
|
Rio Branco AC | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:11 | 8 |
7
|
Sao Raimundo EC RR | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:13 | 4 |
8
|
SC Humaita AC | 7 | 0 | 0 | 7 | 2:14 | 0 |
Group A2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maranhao MA | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:5 | 13 |
2
|
Tocantinópolis | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | 13 |
3
|
River PI | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
4
|
Moto Clube MA | 7 | 2 | 4 | 1 | 11:12 | 10 |
5
|
Altos PI | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:10 | 9 |
6
|
Fluminense-PI | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | 8 |
7
|
Cametá SC | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:7 | 7 |
8
|
Aguia de Maraba PA | 7 | 0 | 4 | 3 | 7:15 | 4 |
Group A3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze FC PB | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:4 | 19 |
2
|
America FC RN | 7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 12 |
3
|
Santa Cruz FC RN | 7 | 4 | 0 | 3 | 11:11 | 12 |
4
|
Iguatu | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 11 |
5
|
FC Atletico Cearense CE | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:10 | 9 |
6
|
Sousa PB | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | 8 |
7
|
Maracanã | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:11 | 5 |
8
|
ACD Potiguar RN | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:13 | 3 |
Group A4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AO Itabaiana SE | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:4 | 14 |
2
|
ASA AL | 7 | 3 | 3 | 1 | 7:7 | 12 |
3
|
Retrô | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 11 |
4
|
Jacuipense BA | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 11 |
5
|
CSE AL | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:8 | 8 |
6
|
Petrolina PE | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:6 | 8 |
7
|
Juazeirense BA | 7 | 1 | 3 | 3 | 4:7 | 6 |
8
|
CS Sergipe SE | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:9 | 5 |
Group A5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:5 | 16 |
2
|
Anápolis | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:5 | 14 |
3
|
Ipora GO | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | 11 |
4
|
Mixto MT | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 10 |
5
|
CRAC | 7 | 2 | 4 | 1 | 5:4 | 10 |
6
|
Uniao Rondonopolis MT | 7 | 1 | 5 | 1 | 6:6 | 8 |
7
|
Capital FC TO | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:12 | 4 |
8
|
Real Brasília FC | 7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | 1 |
Group A6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 7 | 4 | 3 | 0 | 10:4 | 15 |
2
|
Portuguesa RJ | 7 | 3 | 4 | 0 | 9:4 | 13 |
3
|
Nova Iguacu RJ | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:3 | 12 |
4
|
Serra FC ES | 7 | 3 | 1 | 3 | 5:9 | 10 |
5
|
Democrata FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
6
|
Real Noroeste ES | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | 7 |
7
|
Ipatinga | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:6 | 6 |
8
|
Audax Rio EC RJ | 7 | 0 | 2 | 5 | 2:9 | 2 |
Group A7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AA Internacional | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:1 | 16 |
2
|
Maringa FC PR | 7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 16 |
3
|
EC Agua Santa SP | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:6 | 9 |
4
|
Pouso Alegre | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:4 | 8 |
5
|
Costa Rica EC | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:12 | 8 |
6
|
EC Santo Andre | 7 | 1 | 4 | 2 | 7:8 | 7 |
7
|
Sao Jose EC SP | 7 | 0 | 5 | 2 | 3:7 | 5 |
8
|
CA Patrocinense MG | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | 5 |
Group A8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Concórdia Atlético Clube | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 11 |
2
|
Cianorte FC PR | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 8 |
3
|
Gremio Esportivo Brasil RS | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 7 |
4
|
Barra | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:7 | 6 |
5
|
Hercilio Luz SC | 6 | 0 | 6 | 0 | 5:5 | 6 |
6
|
Cascavel | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:8 | 5 |
7
|
Avenida RS | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
8
|
Novo Hamburgo | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 3 |
Group A1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
SC Humaita AC | ||||||
|
Manaus AM | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos PI | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia de Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
FC Atletico Cearense CE |
Group A4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Juazeirense BA | ||||||
|
CSE AL | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ipora GO | ||||||
|
Uniao Rondonopolis MT | ||||||
|
Anápolis | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRAC | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroeste ES | ||||||
|
Audax Rio EC RJ |
Group A7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Internacional | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
EC Agua Santa SP | ||||||
|
Costa Rica EC | ||||||
|
EC Santo Andre | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
CA Patrocinense MG |
Group A8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Cascavel | ||||||
|
Hercilio Luz SC | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |
Group A1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Princesa Dos Solimoes AM | ||||||
|
SC Humaita AC | ||||||
|
Manaus AM | ||||||
|
Porto Velho EC RO | ||||||
|
Trem AP | ||||||
|
Rio Branco AC | ||||||
|
Sao Raimundo EC RR |
Group A2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
River PI | ||||||
|
Altos PI | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Maranhao MA | ||||||
|
Moto Clube MA | ||||||
|
Tocantinópolis | ||||||
|
Aguia de Maraba PA |
Group A3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Treze FC PB | ||||||
|
ACD Potiguar RN | ||||||
|
America FC RN | ||||||
|
Iguatu | ||||||
|
Maracanã | ||||||
|
Sousa PB | ||||||
|
Santa Cruz FC RN | ||||||
|
FC Atletico Cearense CE |
Group A4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ASA AL | ||||||
|
AO Itabaiana SE | ||||||
|
Jacuipense BA | ||||||
|
Retrô | ||||||
|
Juazeirense BA | ||||||
|
CSE AL | ||||||
|
Petrolina PE | ||||||
|
CS Sergipe SE |
Group A5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uniao Rondonopolis MT | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ipora GO | ||||||
|
Anápolis | ||||||
|
Brasiliense FC DF | ||||||
|
CRAC | ||||||
|
Mixto MT | ||||||
|
Real Brasília FC |
Group A6: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nova Iguacu RJ | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Serra FC ES | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Portuguesa RJ | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Real Noroeste ES | ||||||
|
Audax Rio EC RJ |
Group A7: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Agua Santa SP | ||||||
|
Costa Rica EC | ||||||
|
AA Internacional | ||||||
|
Sao Jose EC SP | ||||||
|
EC Santo Andre | ||||||
|
Maringa FC PR | ||||||
|
CA Patrocinense MG | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cascavel | ||||||
|
Hercilio Luz SC | ||||||
|
Cianorte FC PR | ||||||
|
Barra | ||||||
|
Concórdia Atlético Clube | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Gremio Esportivo Brasil RS | ||||||
|
Avenida RS |