CSL Ștefănești - CS Măgurele (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CSL Ștefănești
Liga III Seria 5 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | CSL Ștefănești - ACS FC Dinamo București | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | CS Tunari - CSL Ștefănești | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | CSL Ștefănești - CS Blejoi | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | FC Pucioasa - CSL Ștefănești | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | CSL Ștefănești - ACS Sport Team | - | |
Romania Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-07 | CSL Ștefănești - CS Tunari | 1 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | CSL Ștefănești - ACS LPS HD Clinceni | 4 - 2 | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | ACS FC Dinamo București - CSL Ștefănești | 4 - 3 | |
2024-06-16 | CSL Ștefănești - ACS FC Dinamo București | 2 - 2 | |
Liga 4 Ilfov | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-11 | CSL Ștefănești - CS Voința Domnești | 3 - 2 |
CSL Ștefănești - CS Măgurele
Romania Amateur, Liga 4 Ilfov, match CSL Ștefănești - CS Măgurele, starttijd 2024-06-01 09:00:00 internationale tijd.
CSL Ștefănești en CS Măgurele neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Ilfov, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Măgurele
Liga 4 Ilfov | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | CS Ciorogârla - CS Măgurele | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | CS Stejarul Gruiu - CS Măgurele | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | CS Măgurele - CS Ciorogârla | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | CSL Ștefănești - CS Măgurele | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | CS Măgurele - ACS Juniors Berceni | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | CS Voința Domnești - CS Măgurele | 3 - 1 |
Klassement
Liga 4 Ilfov 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSL Ștefănești | 28 | 26 | 1 | 1 | 139:21 | 79 |
2
|
ACS Olimpic Snagov | 28 | 18 | 8 | 2 | 85:30 | 62 |
3
|
CS Voința Domnești | 28 | 17 | 4 | 7 | 77:52 | 55 |
4
|
CS Glina | 28 | 17 | 3 | 8 | 95:67 | 54 |
5
|
ACS Viitorul Dragomirești Vale | 28 | 16 | 3 | 9 | 103:61 | 51 |
6
|
CS Ciorogârla | 28 | 12 | 6 | 10 | 74:68 | 42 |
7
|
CS Măgurele | 28 | 11 | 3 | 14 | 45:74 | 36 |
8
|
CS Brănești | 28 | 10 | 5 | 13 | 70:76 | 35 |
9
|
ACS Juniors Berceni | 28 | 10 | 4 | 14 | 61:62 | 34 |
10
|
CS Stejarul Gruiu | 28 | 7 | 8 | 13 | 51:74 | 29 |
11
|
ACS LPS HD Clinceni II | 28 | 9 | 2 | 17 | 52:77 | 29 |
12
|
ACS Sănătate Voința Buftea | 28 | 8 | 3 | 17 | 63:98 | 27 |
13
|
ACS Viitorul Vidra | 28 | 8 | 2 | 18 | 72:128 | 26 |
14
|
FC 1 Decembrie | 28 | 6 | 6 | 16 | 46:77 | 24 |
15
|
ACSO Viitorul Pantelimon | 28 | 6 | 0 | 22 | 55:123 | 18 |