Deportivo Moron - CA San Miguel , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Deportivo Moron
Primera B Nacional | |||
Ronde 21 | |||
2024-06-29 | Deportivo Moron - Club Almagro | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-22 | CA Brown de Adrogue - Deportivo Moron | - | |
Ronde 19 | |||
2024-06-08 | Club Atletico Temperley - Deportivo Moron | 3 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-02 | Deportivo Moron - CA San Miguel | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-26 | Deportivo Moron - Nueva Chicago | 1 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-19 | Gimnasia Y Esgrima Mendoza - Deportivo Moron | 2 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-11 | Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro de Salta | 0 - 0 |
Deportivo Moron - CA San Miguel
Argentinië, Primera B Nacional, match Deportivo Moron - CA San Miguel, starttijd 2024-05-02 18:30:00 internationale tijd.
Deportivo Moron en CA San Miguel neemt deel aan het kampioenschap Primera B Nacional, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CA San Miguel
Primera B Nacional | |||
Ronde 21 | |||
2024-06-29 | CA Estudiantes - CA San Miguel | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-22 | CA San Miguel - CA Talleres de Remedios | - | |
Ronde 19 | |||
2024-06-08 | CA San Miguel - Quilmes Atletico Club | 1 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-06-02 | Deportivo Moron - CA San Miguel | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-26 | Ferro Carril Oeste - CA San Miguel | 1 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-18 | CA San Miguel - CD Maipu | 2 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-12 | Gimnasia y Esgrima Jujuy - CA San Miguel | 3 - 0 |
Klassement
Primera Nacional 2024, Group A: 2024
Primera Nacional 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Defensores de Belgrano | 5 | 4 | 1 | 0 | 9:0 | 13 |
2
|
Colon de Santa Fe | 5 | 4 | 1 | 0 | 10:3 | 13 |
3
|
Gimnasia y Tiro de Salta | 5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 11 |
4
|
CA Aldosivi | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:1 | 10 |
5
|
Nueva Chicago | 5 | 3 | 0 | 2 | 5:2 | 9 |
6
|
Mitre Santiago Del Estero | 5 | 2 | 3 | 0 | 2:0 | 9 |
7
|
CA San Telmo | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
8
|
CA Atlanta | 5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
9
|
Atletico Rafaela | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | 7 |
10
|
Club Atletico Temperley | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:6 | 6 |
11
|
Deportivo Moron | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | 6 |
12
|
Gimnasia Y Esgrima Mendoza | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
13
|
Club Almagro | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | 5 |
14
|
CA Defensores Unidos | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:4 | 4 |
15
|
Estudiantes Rio Cuarto | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
16
|
Chaco For Ever | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | 2 |
17
|
CA Brown de Adrogue | 5 | 0 | 2 | 3 | 2:10 | 2 |
18
|
Club Almirante Brown | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | 1 |
19
|
Deportivo Madryn | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |