FC Orsha - BATE Borisov Reserve (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Orsha
Pervaya Liga | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-31 | Belshina - FC Orsha | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-27 | FC Orsha - FK Bumprom | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-20 | Bff Academy Minsk U17 U17 - FC Orsha | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC Orsha - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Pervaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | FC Orsha - FC Slonim | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Orsha - FC BGU Minsk | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | FC Lida - FC Orsha | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Orsha - Dinamo Minsk | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | Lokomotiv Gomel - FC Orsha | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | FC Orsha - BATE Borisov Reserve | 1 - 1 |
Serie 6
Algemeen
FC Orsha Geen winst 3
FC Orsha Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
BATE Borisov Reserve Geen nederlagen 6
BATE Borisov Reserve Met tegendoelpunten 3
BATE Borisov Reserve Beide teams scoren 8 van 9
BATE Borisov Reserve Less than 4.5 cards 5 van 6
FC Orsha - BATE Borisov Reserve
Wit-Rusland, Pervaya Liga, match FC Orsha - BATE Borisov Reserve, starttijd 2024-06-01 11:00:00 internationale tijd.
FC Orsha en BATE Borisov Reserve neemt deel aan het kampioenschap Pervaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BATE Borisov Reserve
Pervaya Liga | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-04 | FC Baranovichi - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-31 | BK Maxline Vitebsk - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-27 | BATE Borisov Reserve - Niva Dolbizno | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-20 | Volna Pinsk - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | BATE Borisov Reserve - Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Belshina - BATE Borisov Reserve | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | BATE Borisov Reserve - FK Bumprom | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-14 | Bff Academy Minsk U17 U17 - BATE Borisov Reserve | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | BATE Borisov Reserve - FC Slonim | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | FC Orsha - BATE Borisov Reserve | 1 - 1 |
Klassement
Pervaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 13 | 10 | 2 | 1 | 28:9 | 32 |
2
|
Niva Dolbizno | 13 | 8 | 4 | 1 | 33:14 | 28 |
3
|
FC Lida | 13 | 7 | 3 | 3 | 17:13 | 24 |
4
|
Volna Pinsk | 13 | 7 | 2 | 4 | 22:18 | 23 |
5
|
BATE Borisov Reserve | 13 | 6 | 4 | 3 | 18:15 | 22 |
6
|
BK Maxline Vitebsk | 13 | 6 | 3 | 4 | 25:15 | 21 |
7
|
Belshina | 13 | 8 | 2 | 3 | 27:18 | 21 |
8
|
Dinamo Minsk | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:13 | 20 |
9
|
Ostrovets | 13 | 5 | 4 | 4 | 18:17 | 19 |
10
|
FC Orsha | 13 | 3 | 7 | 3 | 16:17 | 16 |
11
|
FK Bumprom | 13 | 4 | 3 | 6 | 21:15 | 15 |
12
|
FC Baranovichi | 13 | 4 | 2 | 7 | 10:24 | 14 |
13
|
Lokomotiv Gomel | 13 | 2 | 7 | 4 | 15:17 | 13 |
14
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:23 | 12 |
15
|
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve | 13 | 3 | 3 | 7 | 17:31 | 12 |
16
|
FC Slonim | 13 | 2 | 4 | 7 | 14:23 | 10 |
17
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 13 | 3 | 0 | 10 | 13:28 | 9 |
18
|
FC BGU Minsk | 13 | 1 | 3 | 9 | 11:28 | -4 |