Hope Internacional U17 - EC Laranja Mecânica U17 (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Hope Internacional U17
U17 Paranaense | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-06 | Athletico U17 - Hope Internacional U17 | 6 - 0 | |
2024-06-29 | Hope Internacional U17 - Athletico U17 | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-22 | Aruko Sports U17 - Hope Internacional U17 | 1 - 1 | |
2024-06-15 | Hope Internacional U17 - Aruko Sports U17 | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-08 | EC Laranja Mecânica U17 - Hope Internacional U17 | 3 - 0 |
Serie 1
Algemeen
Hope Internacional U17 + EC Laranja Mecânica U17 Less than 4.5 cards 10 van 10
Hope Internacional U17 - EC Laranja Mecânica U17
Brazil Amateur, U17 Paranaense, match Hope Internacional U17 - EC Laranja Mecânica U17, starttijd 2024-06-01 13:00:45 internationale tijd.
Hope Internacional U17 en EC Laranja Mecânica U17 neemt deel aan het kampioenschap U17 Paranaense, Brazil Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: EC Laranja Mecânica U17
U17 Paranaense | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-08 | EC Laranja Mecânica U17 - Hope Internacional U17 | 3 - 0 | |
2024-06-01 | Hope Internacional U17 - EC Laranja Mecânica U17 | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Rolândia EC U17 - EC Laranja Mecânica U17 | 1 - 0 | |
2024-05-18 | EC Laranja Mecânica U17 - Rolândia EC U17 | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-11 | Aruko Sports U17 - EC Laranja Mecânica U17 | 3 - 1 |
Klassement
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Athletico U17 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:4 | 11 |
2
|
Iraty SC U17 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:12 | 8 |
3
|
Hope Internacional U17 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
4
|
Paraná Clube U17 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2:4 | 5 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coritiba U17 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:3 | 15 |
2
|
Operário U17 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:6 | 12 |
3
|
São Joseense U17 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | 7 |
4
|
Clube Andraus Brasil U17 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5:14 | 1 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PSTC Procopense U17 | 10 | 7 | 1 | 2 | 30:12 | 22 |
2
|
Maringá U17 | 10 | 6 | 1 | 3 | 23:11 | 19 |
3
|
EC Laranja Mecânica U17 | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:14 | 18 |
4
|
Aruko Sports U17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 27:13 | 17 |
5
|
Grêmio Maringá U17 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:35 | 7 |
6
|
Atlético Paranavaí U17 | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:33 | 4 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Londrina U17 | 10 | 7 | 2 | 1 | 34:5 | 23 |
2
|
Arapongas U17 | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:9 | 21 |
3
|
Rolândia EC U17 | 10 | 5 | 3 | 2 | 16:8 | 18 |
4
|
Portuguesa Londrinense U17 | 10 | 5 | 0 | 5 | 30:13 | 15 |
5
|
Campo Mourão U17 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:31 | 9 |
6
|
CA Cambé U17 | 10 | 0 | 0 | 10 | 5:44 | 0 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo E 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Azuriz U17 | 8 | 7 | 1 | 0 | 42:6 | 22 |
2
|
Cascavel U17 | 8 | 5 | 1 | 2 | 32:10 | 16 |
3
|
Toledo EC U17 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14:22 | 13 |
4
|
Cascavel CR U17 | 8 | 0 | 3 | 5 | 2:35 | 3 |
5
|
CE União U17 | 8 | 0 | 2 | 6 | 8:25 | 2 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Athletico U17 | ||||||
|
Hope Internacional U17 | ||||||
|
Iraty SC U17 | ||||||
|
Paraná Clube U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Operário U17 | ||||||
|
Coritiba U17 | ||||||
|
Clube Andraus Brasil U17 | ||||||
|
São Joseense U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maringá U17 | ||||||
|
Aruko Sports U17 | ||||||
|
EC Laranja Mecânica U17 | ||||||
|
PSTC Procopense U17 | ||||||
|
Grêmio Maringá U17 | ||||||
|
Atlético Paranavaí U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Portuguesa Londrinense U17 | ||||||
|
Rolândia EC U17 | ||||||
|
Londrina U17 | ||||||
|
Arapongas U17 | ||||||
|
Campo Mourão U17 | ||||||
|
CA Cambé U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo E 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Azuriz U17 | ||||||
|
Cascavel U17 | ||||||
|
Toledo EC U17 | ||||||
|
CE União U17 | ||||||
|
Cascavel CR U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Athletico U17 | ||||||
|
Iraty SC U17 | ||||||
|
Paraná Clube U17 | ||||||
|
Hope Internacional U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Coritiba U17 | ||||||
|
Operário U17 | ||||||
|
São Joseense U17 | ||||||
|
Clube Andraus Brasil U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PSTC Procopense U17 | ||||||
|
Maringá U17 | ||||||
|
EC Laranja Mecânica U17 | ||||||
|
Grêmio Maringá U17 | ||||||
|
Aruko Sports U17 | ||||||
|
Atlético Paranavaí U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Cambé U17 | ||||||
|
Arapongas U17 | ||||||
|
Campo Mourão U17 | ||||||
|
Rolândia EC U17 | ||||||
|
Portuguesa Londrinense U17 | ||||||
|
Londrina U17 |
U17 Paranaense – 1ª Fase, Grupo E 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Azuriz U17 | ||||||
|
Cascavel U17 | ||||||
|
Toledo EC U17 | ||||||
|
CE União U17 | ||||||
|
Cascavel CR U17 |