Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Przemsza Siewierz
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Zaglebie Sosnowiec II - Przemsza Siewierz | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Victoria Częstochowa - Przemsza Siewierz | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Przemsza Siewierz - LKS Drama Zbroslawice | 0 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | Jsp Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz | 0 - 1 |
Serie 6
Algemeen
Przemsza Siewierz + MLKS Znicz Kłobuck Less than 4.5 cards 10 van 10
MLKS Znicz Kłobuck Nederlagen 3
MLKS Znicz Kłobuck Geen winst 6
MLKS Znicz Kłobuck Met tegendoelpunten 6
MLKS Znicz Kłobuck Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
MLKS Znicz Kłobuck Beide teams scoren 4 van 5
Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, match Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck, starttijd 2024-06-01 09:00:00 internationale tijd.
Przemsza Siewierz en MLKS Znicz Kłobuck neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MLKS Znicz Kłobuck
IV. Liga - Śląska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | MLKS Znicz Kłobuck - KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Przemsza Siewierz - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | MLKS Znicz Kłobuck - GKS Szombierki Bytom | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | BKS Sparta Katowice - MLKS Znicz Kłobuck | 2 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-10 | MLKS Znicz Kłobuck - LKS Orzeł Miedary | 2 - 3 |
Klassement
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ruch Radzionków | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Rozwoj Katowice | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Przemsza Siewierz | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Jsp Szczakowianka Jaworzno | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
KS Decor Belk | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Energetyk Row Rybnik | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
LKS Czaniec | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |