Victoria Czernikowo - LKS Dąbrowa Chełmińska (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Victoria Czernikowo
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Czernikowo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Victoria Czernikowo - Zawisza II Bydgoszcz | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-15 | KS Sokół Radomin - Victoria Czernikowo | 3 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Victoria Czernikowo - LKS Rawys Raciąż | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-09 | Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Czernikowo | 1 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Victoria Czernikowo - LKS Dąbrowa Chełmińska | 3 - 2 |
Serie 4
Algemeen
Victoria Czernikowo + LKS Dąbrowa Chełmińska Less than 4.5 cards 10 van 10
LKS Dąbrowa Chełmińska Met tegendoelpunten 7
LKS Dąbrowa Chełmińska Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 8
LKS Dąbrowa Chełmińska Beide teams scoren 6 van 7
Victoria Czernikowo - LKS Dąbrowa Chełmińska
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, match Victoria Czernikowo - LKS Dąbrowa Chełmińska, starttijd 2024-06-01 14:00:00 internationale tijd.
Victoria Czernikowo en LKS Dąbrowa Chełmińska neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Dąbrowa Chełmińska
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Cyklon Kończewice - LKS Dąbrowa Chełmińska | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | LKS Dąbrowa Chełmińska - Promień Kowalewo Pomorskie | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-15 | Krajna Sępólno Krajeńskie - LKS Dąbrowa Chełmińska | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | LKS Dąbrowa Chełmińska - Victoria Lisewo | 5 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | LKS Dąbrowa Chełmińska - BKS Bydgoszcz | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Victoria Czernikowo - LKS Dąbrowa Chełmińska | 3 - 2 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |