West Chester United SC - First State FC (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: West Chester United SC
National Premier Soccer League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-05 | First State FC - West Chester United SC | - | |
2024-06-29 | Philadelphia Ukrainian Nationals - West Chester United SC | - | |
2024-06-26 | Pennsylvania Classics - West Chester United SC | 2 - 2 | |
2024-06-22 | West Chester United SC - Electric City Shock | 4 - 2 | |
2024-06-08 | West Chester United SC - Hershey FC | 4 - 1 | |
2024-06-01 | West Chester United SC - First State FC | 1 - 0 | |
2024-05-28 | West Chester United SC - Philadelphia Ukrainian Nationals | 4 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.3
|
5.5
|
6
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 10
Algemeen
West Chester United SC Zeges 4
West Chester United SC Geen tegendoelpunten 4
West Chester United SC Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
West Chester United SC Winnaar eerste helft 4 van 5
West Chester United SC Less than 4.5 cards 9 van 10
First State FC Geen winst 3
First State FC Met tegendoelpunten 13
First State FC Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
First State FC Beide teams scoren 7 van 8
First State FC Eerste tegendoelpunt 6 van 7
First State FC Verliezer eerste helft 5 van 7
First State FC Less than 4.5 cards 10 van 10
West Chester United SC - First State FC
Verenigde Staten, National Premier Soccer League, match West Chester United SC - First State FC, starttijd 2024-06-01 18:00:00 internationale tijd.
West Chester United SC en First State FC neemt deel aan het kampioenschap National Premier Soccer League, Verenigde Staten.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: First State FC
National Premier Soccer League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-05 | First State FC - West Chester United SC | - | |
2024-06-29 | First State FC - Hershey FC | - | |
2024-06-22 | First State FC - Philadelphia Ukrainian Nationals | 1 - 5 | |
2024-06-18 | Electric City Shock - First State FC | 2 - 1 | |
2024-06-15 | First State FC - Electric City Shock | 3 - 5 | |
2024-06-08 | First State FC - Pennsylvania Classics | 0 - 5 | |
2024-06-05 | Pennsylvania Classics - First State FC | 1 - 0 |
Klassement
NPSL 2024, East Region Keystone East Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Farolito | ||||||
|
Napa Valley 1839 FC | ||||||
|
San Ramon FC | ||||||
|
Sacramento Gold FC | ||||||
|
Oakland SC | ||||||
|
California Odyssey SC | ||||||
|
Oakland Stompers |
NPSL 2024, East Region Keystone West Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Electric City Shock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
First State FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Hershey FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Pennsylvania Classics | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Philadelphia Ukrainian Nationals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
West Chester United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NPSL 2024, East Region North Atlantic Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hartford City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Kingston Stockade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
New Jersey United AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
New York Shockers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Syracuse FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Valeo FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NPSL 2024, East Region Southeast Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
865 Alliance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Apotheos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Appalachian FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Bristol Rhythm AFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Charlottetowne Hops FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Greenville United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Hickory FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Port City FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NPSL 2024, Midwest Region Gateway Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint Louis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Des Moines United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ehtar Belleville FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Gios Lions SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Kansas City Sol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Milwaukee Torrent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Sunflower State FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Wisconsin Conquerors FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NPSL 2024, South Region Lone Star Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Austin United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Cf10 Houston FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Denton Diablos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Brownsville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Fort Worth Vaqueros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Laredo Heat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Lubbock Matadors SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
West Texas FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NPSL 2024, West Region Golden Gate Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
El Farolito | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Napa Valley 1839 FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
Sacramento Gold FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
4
|
California Odyssey SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Oakland SC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
6
|
Oakland Stompers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
7
|
San Ramon FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
NPSL 2024, East Region Keystone East Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlantic City FC | ||||||
|
FC Monmouth | ||||||
|
FC Motown | ||||||
|
Jackson Lions FC | ||||||
|
Philadelphia Union Ds | ||||||
|
Wc Predators |
NPSL 2024, East Region Keystone West Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Electric City Shock | ||||||
|
First State FC | ||||||
|
Hershey FC | ||||||
|
Pennsylvania Classics | ||||||
|
Philadelphia Ukrainian Nationals | ||||||
|
West Chester United SC |
NPSL 2024, East Region North Atlantic Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hartford City | ||||||
|
Kingston Stockade | ||||||
|
New Jersey United AC | ||||||
|
New York Shockers | ||||||
|
Syracuse FC | ||||||
|
Valeo FC |
NPSL 2024, East Region Southeast Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
865 Alliance | ||||||
|
Apotheos FC | ||||||
|
Appalachian FC | ||||||
|
Bristol Rhythm AFC | ||||||
|
Charlottetowne Hops FC | ||||||
|
Greenville United | ||||||
|
Hickory FC | ||||||
|
Port City FC |
NPSL 2024, Midwest Region Gateway Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Saint Louis | ||||||
|
Des Moines United FC | ||||||
|
Ehtar Belleville FC | ||||||
|
Gios Lions SC | ||||||
|
Kansas City Sol | ||||||
|
Milwaukee Torrent | ||||||
|
Sunflower State FC | ||||||
|
Wisconsin Conquerors FC |
NPSL 2024, South Region Lone Star Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Austin United FC | ||||||
|
Cf10 Houston FC | ||||||
|
Denton Diablos FC | ||||||
|
FC Brownsville | ||||||
|
Fort Worth Vaqueros | ||||||
|
Laredo Heat | ||||||
|
Lubbock Matadors SC | ||||||
|
West Texas FC |
NPSL 2024, West Region Golden Gate Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Farolito | ||||||
|
Napa Valley 1839 FC | ||||||
|
Sacramento Gold FC | ||||||
|
California Odyssey SC | ||||||
|
Oakland SC | ||||||
|
Oakland Stompers | ||||||
|
San Ramon FC |
NPSL 2024, East Region Keystone East Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlantic City FC | ||||||
|
FC Monmouth | ||||||
|
FC Motown | ||||||
|
Jackson Lions FC | ||||||
|
Philadelphia Union Ds | ||||||
|
Wc Predators |
NPSL 2024, East Region Keystone West Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Electric City Shock | ||||||
|
First State FC | ||||||
|
Hershey FC | ||||||
|
Pennsylvania Classics | ||||||
|
Philadelphia Ukrainian Nationals | ||||||
|
West Chester United SC |
NPSL 2024, East Region North Atlantic Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hartford City | ||||||
|
Kingston Stockade | ||||||
|
New Jersey United AC | ||||||
|
New York Shockers | ||||||
|
Syracuse FC | ||||||
|
Valeo FC |
NPSL 2024, East Region Southeast Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
865 Alliance | ||||||
|
Apotheos FC | ||||||
|
Appalachian FC | ||||||
|
Bristol Rhythm AFC | ||||||
|
Charlottetowne Hops FC | ||||||
|
Greenville United | ||||||
|
Hickory FC | ||||||
|
Port City FC |
NPSL 2024, Midwest Region Gateway Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Saint Louis | ||||||
|
Des Moines United FC | ||||||
|
Ehtar Belleville FC | ||||||
|
Gios Lions SC | ||||||
|
Kansas City Sol | ||||||
|
Milwaukee Torrent | ||||||
|
Sunflower State FC | ||||||
|
Wisconsin Conquerors FC |
NPSL 2024, South Region Lone Star Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Austin United FC | ||||||
|
Cf10 Houston FC | ||||||
|
Denton Diablos FC | ||||||
|
FC Brownsville | ||||||
|
Fort Worth Vaqueros | ||||||
|
Laredo Heat | ||||||
|
Lubbock Matadors SC | ||||||
|
West Texas FC |
NPSL 2024, West Region Golden Gate Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
El Farolito | ||||||
|
Napa Valley 1839 FC | ||||||
|
Sacramento Gold FC | ||||||
|
California Odyssey SC | ||||||
|
Oakland SC | ||||||
|
Oakland Stompers | ||||||
|
San Ramon FC |
NPSL 2024, Midwest Region Great Lakes Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Steel City FC | 8 | 6 | 2 | 0 | 25:5 | 20 |
2
|
Akron City FC | 7 | 5 | 0 | 2 | 24:7 | 15 |
3
|
Michigan Rangers FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:10 | 12 |
4
|
Cleveland SC | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:13 | 12 |
5
|
Flower City Union / Salt City Union | 7 | 4 | 0 | 3 | 20:19 | 12 |
6
|
Erie Commodores FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 18:12 | 8 |
7
|
Southern Indiana Guardians FC | 7 | 0 | 1 | 6 | 7:34 | 1 |
8
|
Niagara 1812 | 8 | 0 | 1 | 7 | 1:40 | 1 |
NPSL 2024, East Region Mid-Atlantic Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Annapolis Blues FC | 8 | 7 | 0 | 1 | 38:10 | 21 |
2
|
Alexandria Reds | 8 | 5 | 2 | 1 | 24:6 | 17 |
3
|
Virginia Dream FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 34:18 | 17 |
4
|
FC Frederick | 9 | 5 | 0 | 4 | 16:20 | 15 |
5
|
Dmv Elite FC | 8 | 4 | 0 | 4 | 24:20 | 12 |
6
|
Grove Soccer United | 8 | 3 | 2 | 3 | 17:12 | 11 |
7
|
Virginia Beach City FC | 8 | 1 | 0 | 7 | 7:32 | 3 |
8
|
Greater Lowell Rough Diamonds | 8 | 0 | 0 | 8 | 5:47 | 0 |
NPSL 2024, East Region Southwest Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Las Vegas Legends FC | 9 | 9 | 0 | 0 | 38:10 | 27 |
2
|
FC Arizona | 10 | 7 | 1 | 2 | 31:12 | 22 |
3
|
Lions United FC | 9 | 4 | 1 | 4 | 31:19 | 13 |
4
|
Fcaz Tucson | 9 | 2 | 0 | 7 | 10:31 | 6 |
5
|
Glendale Lions FC | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:20 | 3 |
6
|
Las Vegas Knights FC | 5 | 0 | 0 | 5 | 3:28 | 0 |
NPSL 2024, Midwest Region North Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dakota Fusion | 9 | 6 | 3 | 1 | 17:3 | 21 |
2
|
Duluth FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:14 | 22 |
3
|
Minnesota Twinstars | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:15 | 14 |
4
|
Joy St. Louis Park | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:16 | 11 |
5
|
Siouxland United FC | 9 | 4 | 0 | 5 | 17:18 | 12 |
6
|
Sioux Falls Thunder | 10 | 1 | 4 | 5 | 9:20 | 7 |
7
|
Minnesota Blizzard FC | 9 | 0 | 2 | 7 | 8:33 | 2 |
NPSL 2024, South Region Gulf Coast Sunshine Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Naples United FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 25:7 | 19 |
2
|
Jacksonville Armada | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 |
3
|
Pensacola FC | 9 | 6 | 1 | 2 | 22:5 | 19 |
4
|
Columbus United FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
5
|
Tallahassee SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 |
6
|
New Orleans Jesters | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:19 | 8 |
7
|
Miami Dutch Lions FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9:16 | 6 |
8
|
Global Soccer Pathways | 9 | 1 | 0 | 8 | 6:46 | 3 |
NPSL 2024, South Region Heartland Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Reign FK | ||||||
|
Tulsa Athletics | ||||||
1
|
Arkansas Wolves FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 10 |
2
|
Oklahoma City 1889 FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 10 |
3
|
Demize NPSL | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | 0 |
NPSL 2024, Midwest Region Great Lakes Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akron City FC | ||||||
|
Cleveland SC | ||||||
|
Erie Commodores FC | ||||||
|
Flower City Union / Salt City Union | ||||||
|
Michigan Rangers FC | ||||||
|
Niagara 1812 | ||||||
|
Southern Indiana Guardians FC | ||||||
|
Steel City FC |
NPSL 2024, East Region Mid-Atlantic Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Alexandria Reds | ||||||
|
Greater Lowell Rough Diamonds | ||||||
|
Annapolis Blues FC | ||||||
|
Dmv Elite FC | ||||||
|
FC Frederick | ||||||
|
Grove Soccer United | ||||||
|
Virginia Beach City FC | ||||||
|
Virginia Dream FC |
NPSL 2024, East Region Southwest Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Arizona | ||||||
|
Fcaz Tucson | ||||||
|
Glendale Lions FC | ||||||
|
Las Vegas Knights FC | ||||||
|
Las Vegas Legends FC | ||||||
|
Lions United FC |
NPSL 2024, Midwest Region North Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dakota Fusion | ||||||
|
Duluth FC | ||||||
|
Joy St. Louis Park | ||||||
|
Minnesota Blizzard FC | ||||||
|
Minnesota Twinstars | ||||||
|
Sioux Falls Thunder | ||||||
|
Siouxland United FC |
NPSL 2024, South Region Gulf Coast Sunshine Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Columbus United FC | ||||||
|
Global Soccer Pathways | ||||||
|
Jacksonville Armada | ||||||
|
Miami Dutch Lions FC | ||||||
|
Naples United FC | ||||||
|
New Orleans Jesters | ||||||
|
Pensacola FC | ||||||
|
Tallahassee SC |
NPSL 2024, South Region Heartland Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Arkansas Wolves FC | ||||||
|
Demize NPSL | ||||||
|
Oklahoma City 1889 FC | ||||||
|
Reign FK | ||||||
|
Tulsa Athletics |
NPSL 2024, Midwest Region Great Lakes Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akron City FC | ||||||
|
Cleveland SC | ||||||
|
Erie Commodores FC | ||||||
|
Flower City Union / Salt City Union | ||||||
|
Michigan Rangers FC | ||||||
|
Niagara 1812 | ||||||
|
Southern Indiana Guardians FC | ||||||
|
Steel City FC |
NPSL 2024, East Region Mid-Atlantic Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Alexandria Reds | ||||||
|
Greater Lowell Rough Diamonds | ||||||
|
Annapolis Blues FC | ||||||
|
Dmv Elite FC | ||||||
|
FC Frederick | ||||||
|
Grove Soccer United | ||||||
|
Virginia Beach City FC | ||||||
|
Virginia Dream FC |
NPSL 2024, East Region Southwest Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Arizona | ||||||
|
Fcaz Tucson | ||||||
|
Glendale Lions FC | ||||||
|
Las Vegas Knights FC | ||||||
|
Las Vegas Legends FC | ||||||
|
Lions United FC |
NPSL 2024, Midwest Region North Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dakota Fusion | ||||||
|
Duluth FC | ||||||
|
Joy St. Louis Park | ||||||
|
Minnesota Blizzard FC | ||||||
|
Minnesota Twinstars | ||||||
|
Sioux Falls Thunder | ||||||
|
Siouxland United FC |
NPSL 2024, South Region Gulf Coast Sunshine Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Columbus United FC | ||||||
|
Global Soccer Pathways | ||||||
|
Jacksonville Armada | ||||||
|
Miami Dutch Lions FC | ||||||
|
Naples United FC | ||||||
|
New Orleans Jesters | ||||||
|
Pensacola FC | ||||||
|
Tallahassee SC |
NPSL 2024, South Region Heartland Conference: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Arkansas Wolves FC | ||||||
|
Demize NPSL | ||||||
|
Oklahoma City 1889 FC | ||||||
|
Reign FK | ||||||
|
Tulsa Athletics |