Wilga II Garwolin - KS Halinów (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Wilga II Garwolin
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | SRS Zamienie - Wilga II Garwolin | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Madziar Nieporęt - Wilga II Garwolin | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wilga II Garwolin - Grom Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Legionovia II Legionowo - Wilga II Garwolin | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Wilga II Garwolin - KS Halinów | 2 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Promnik Łaskarzew - Wilga II Garwolin | 1 - 2 |
Serie 8
Algemeen
Wilga II Garwolin + KS Halinów Less than 4.5 cards 10 van 10
KS Halinów Nederlagen 3
KS Halinów Met tegendoelpunten 7
KS Halinów Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
KS Halinów Beide teams scoren 7 van 7
Wilga II Garwolin Met tegendoelpunten 11
Wilga II Garwolin Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 8
Wilga II Garwolin Beide teams scoren 6 van 6
Wilga II Garwolin - KS Halinów
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Wilga II Garwolin - KS Halinów, starttijd 2024-06-01 14:00:27 internationale tijd.
Wilga II Garwolin en KS Halinów neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Halinów
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | KS Halinów - Laura Chylice | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-30 | KS Orzeł Baniocha - KS Halinów | 0 - 0 | |
2024-06-26 | KS Halinów - KS Orzeł Baniocha | 1 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Halinów - Bug Wyszków | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Halinów | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | KS Halinów - KS Łomianki | geannuleerd |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |