AC. Golden - U11 - Cafeteros Internacional - U11 (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AC. Golden - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Sporting Club - U11 - AC. Golden - U11 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | AC. Golden - U11 - Cafeteros Internacional - U11 | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Masía - U11 - AC. Golden - U11 | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - AC. Golden - U11 | 8 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-14 | AC. Golden - U11 - Formando Cadetes - U11 | 5 - 0 |
Serie 1
Algemeen
Cafeteros Internacional - U11 Met tegendoelpunten 3
AC. Golden - U11 - Cafeteros Internacional - U11
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match AC. Golden - U11 - Cafeteros Internacional - U11, starttijd 2024-06-02 13:00:00 internationale tijd.
AC. Golden - U11 en Cafeteros Internacional - U11 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Cafeteros Internacional - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Cafeteros Internacional - U11 - Unión Española Lampa - U11 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | AC. Golden - U11 - Cafeteros Internacional - U11 | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Cafeteros Internacional - U11 | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | Formando Cadetes - U11 - Cafeteros Internacional - U11 | 2 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-14 | Cafeteros Internacional - U11 - Sporting Club - U11 | 1 - 7 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
3
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
4
|
Sporting Club - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:9 | 1 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 30:5 | 12 |
2
|
Masía - U9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 22:21 | 8 |
3
|
Sporting Club - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19:19 | 7 |
4
|
AC. Golden - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16:18 | 7 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11:35 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24:8 | 12 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:9 | 9 |
3
|
Masía - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16:13 | 6 |
4
|
AC. Golden - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 6 |
5
|
Sporting Club - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:13 | 6 |
6
|
Unión Española Lampa - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 | 3 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:26 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 4 | 4 | 0 | 0 | 43:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15:15 | 7 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:15 | 4 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:40 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18:4 | 10 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:7 | 7 |
4
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Unión Española Lampa - U15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
7
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:10 | 0 |
8
|
Cafeteros Internacional - U15 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |