ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara (4-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS Pro Gostinu
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-22 | ACS Pro Gostinu - ACS Unirea Pietrisu | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Unirea Fratesti - ACS Pro Gostinu | 3 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara | 4 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Greaca - ACS Pro Gostinu | 2 - 2 |
Serie 7
Algemeen
ACS Pro Gostinu + AS Scarisoara Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS Pro Gostinu Met tegendoelpunten 14
ACS Pro Gostinu Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
ACS Pro Gostinu Beide teams scoren 7 van 7
AS Scarisoara Met tegendoelpunten 10
AS Scarisoara Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
AS Scarisoara Beide teams scoren 5 van 5
ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara, starttijd 2024-06-02 08:00:57 internationale tijd.
ACS Pro Gostinu en AS Scarisoara neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Scarisoara
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Scarisoara - AS Gloria Schitu | 5 - 6 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Greaca - AS Scarisoara | 4 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Scarisoara - AS Unirea Slobozia | 2 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | ACS Pro Gostinu - AS Scarisoara | 4 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Scarisoara - AS Agrogold Vlad Tepes | 1 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |